Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybudujemy skatepark w Gromadce - Ryszard Kawka
~~Nadżółkła Czarnuszka niezalogowany
29 sierpnia 2022r. o 21:05
ja jestem po 70 ale to mi się podoba niech młodzi się mają gdzie wyszaleć a nie na drogach,
zawsze komuś coś się niepodoba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Arek niezalogowany
29 sierpnia 2022r. o 21:50
Faktycznie potrzebna inwestycja, skejtów tyle, że przejść się nie da. Odsuńcie D.....ków od funduszy gminnych, bo zbankrutujemy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Papadopulos niezalogowany
29 sierpnia 2022r. o 21:51
No tak, nowy wójt to ma pomysły, zabawa ciąg dalszy, dyrdymałki i reklama tumanów tj. siebie i kolesi. Rychu mordo do roboty się bierz !!!!
Dróg nie ma, kanalizacji, parkingów brak, oświetlenia brak itp spraw, ale górka będzie. Ha ha, kiedy do tych tumanów dotrze co jest ważne?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
29 sierpnia 2022r. o 22:03
Brawo panie wójcie, tak trzymać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pijany gwarek niezalogowany
29 sierpnia 2022r. o 22:19
Zbyt droga inwestycja,
a co znudziło się rozbijanie luster na skrzyżowaniach??
no dobra, zgoda,ale lokalizacja w röżyńcu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolista Metasekwoja niezalogowany
29 sierpnia 2022r. o 23:34
Może by tak najpierw zapytać radnych zanim rzuci się obietnicę wybudowania tego? Bo ja osobiście jestem na nie ponieważ mamy wiele pilniejszych inwestycji niż skate park w Gromadce!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawy Chaber niezalogowany
30 sierpnia 2022r. o 4:29
I karuzelę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowa Dynia niezalogowany
30 sierpnia 2022r. o 8:13
Skatepark to bardzo dobry pomysł dla Gromadki. brawo panie wójcie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.