Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Policjant w czasie wolnym powstrzymał samobójczynię
~~Ultramarynowa Nemezja niezalogowany
7 września 2022r. o 12:27
sam takie coś kiedys przeżyłem, straszne doświadczenie... mi również udało sie uratować kobietę 28 latke
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienny Cyprysik niezalogowany
7 września 2022r. o 13:17
~~Tres napisał(a): Policjant w porę podbiegł do

Wstyd to urodzic takiego szczura bez empatii jak ty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
7 września 2022r. o 13:34
~~Tres napisał(a): Ponoć tylko tchórze odbierają sobie życie. Brak im odwagi by żyć dalej. Robią ponadto wstyd pozostałym członkom rodziny



ponoć jesteś głupi



bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~XYZ564 niezalogowany
7 września 2022r. o 14:04
~~Tres napisał(a): Ponoć tylko tchórze odbierają sobie życie. Brak im odwagi by żyć dalej. Robią ponadto wstyd pozostałym członkom rodziny


Spójrz na to z innej strony - jakakolwiek samoingerencja we własne zdrowie czy życie to CHOROBA. Każda myśl samobójcza jest wynikiem choroby, najczęściej depresji lub/i przemocy psychicznej czy fizycznej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~a niezalogowany
7 września 2022r. o 16:52
Idiotyzm - pokaż mi taką osobę, która nigdy nie myślała by ze sobą skończyć? A co do odwagi to już gość odjechał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pele niezalogowany
8 września 2022r. o 9:13
~~a napisał(a): Idiotyzm - pokaż mi taką osobę, która nigdy nie myślała by ze sobą skończyć? A co do odwagi to już gość odjechał.

Jak często myślisz o tym by odebrać sobie życie? Zadzwoń PROSZĘ na 116111
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtozielona Acidantera niezalogowany
8 września 2022r. o 17:00
Jeddyny rztunek to Jahwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zxc niezalogowany
8 września 2022r. o 17:42
~~a napisał(a): Idiotyzm - pokaż mi taką osobę, która nigdy nie myślała by ze sobą skończyć? A co do odwagi to już gość odjechał.

Nigdy nawet przez myśl mi nie przeszedł taki idiotyczny pomysł ,kocham życie i chciał bym żyć jak najdłużej w zdrowiu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Praca dla Ciebie