Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Piłkarskie żniwa - dożynki w Raciborowicach

~~Piotr niezalogowany
2 października 2022r. o 23:02
Dziś na stadionie w Raciborowicach miejscowy GKS Raciborowice podejmował drużynę GKS Warta Bolesławiecka - mecz klasy A grupa III. Spotkanie zakończyło się wynikiem 9 do 1 dla GKS Raciborowic - czyli pogrom GKS Warta Bolesławiecka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Roman niezalogowany
3 października 2022r. o 8:36
~~Piotr napisał(a): Dziś na stadionie w Raciborowicach miejscowy GKS Raciborowice podejmował drużynę GKS Warta Bolesławiecka - mecz klasy A grupa III. Spotkanie zakończyło się wynikiem 9 do 1 dla GKS Raciborowic - czyli pogrom GKS Warta Bolesławiecka.

Gospodarze nie byli zbyt gościnni dla przyjezdnych. Ci ostatni nie biorą udziału w treningach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.