Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMA Poseł na Sejm RP Szymon Pogoda
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Senator Rafał Ślusarz komentuje słowa prezesa Kaczyńskiego o kobietach
~~Szkarłatnoczerwona Szydlica niezalogowany
9 listopada 2022r. o 20:47
~~ROZBROJONA POLSKA GENDER napisał(a): pisowców POwinni aresztować na dożywocia a majątki ich i ich rodzin przekazać na pokrycie zadłużenia Polski które zrobili


Ot argument... A stan do rozmowy face to face z takim Ślusarzem... Polegniesz po pierwszych 2 minutach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czyli niezalogowany
9 listopada 2022r. o 20:49
Boleć.info staje się tuba pisu - kolejny polityk z pisu i żadnych niewygodnych pytań - przypadek? Nie sądzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienisty Kokorycz niezalogowany
9 listopada 2022r. o 21:24
~~Czyli napisał(a): Boleć.info staje się tuba pisu - kolejny polityk z pisu i żadnych niewygodnych pytań - przypadek? Nie sądzę.

Dokładnie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienisty Kokorycz niezalogowany
9 listopada 2022r. o 21:26
~~ROZBROJONA POLSKA GENDER napisał(a): pisowców POwinni aresztować na dożywocia a majątki ich i ich rodzin przekazać na pokrycie zadłużenia Polski które zrobili


Powinniśmy ich wysyłać na Syberię, do ich macierzy rosji. Ruskie onuce!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatna Budleja niezalogowany
9 listopada 2022r. o 22:51
~~Czyli napisał(a): Boleć.info staje się tuba pisu - kolejny polityk z pisu i żadnych niewygodnych pytań - przypadek? Nie sądzę.Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PanM niezalogowany
9 listopada 2022r. o 23:27
Wysłuchałem cierpliwie tych 20 minut wychwalania poczynań gospodarczych PiS . Raczej 20 minut zmarnowane i frustrujące.
Pan redaktor nie stanął na wysokości zadania i nie skontrował piewcy sukcesu faktem że to nie rząd pomaga Polakom a Polacy tuczą rząd i jego popleczników.Dla zamaskowania fiskalizmu przykrywają problemy rozdawnictwem.
A co ze zwykłą obywatelską sprawiedliwością ? Co z tymi którzy są płatnikami netto do budżetu.
Pan senator pokusił się o opinie że Polska nie jest liderem rozkwitającej inflacji. Pan senator obwinia za problemy energetyczne Wojnę i Unię . A co Jego rząd zrobił z unijnymi dotacjami na modernizację sieci elektroenergetycznych ? Jednocześnie zasugerował że budowa OZE powoduje bogacenie się jednych a straty innych. No więc jak pan to widzi ? Mamy zainwestować w OZE swoje pieniądze tylko dla chwały rządzącej partii ?
Na koniec pan senator wezwał nas do refleksji .
Odbijam piłeczkę i proponuję panu to samo ze zdwojoną siłą.
Wniosek ; Senatorowie , posłowie , radni rządzących jako jedyne zadanie mają legitymizowanie poczynań swoich przywódców. To smutne wnioski po analizie wywiadów z senatorem , posłem i radnym.
Pierwszy za wszystko obwinia Unię , drugi bezkrytycznie głosuje w sejmie , a trzeci przynajmniej załatwił nam parkometry.
Same korzyści. Brawo panowie . Możecie być z siebie i swego prezesa dumni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aleksander ALKOHOLIK niezalogowany
10 listopada 2022r. o 4:24
Ten cały prezes powiedział prawdę . Piją na potęgę , palą papierosy np.w pracy 90% kobiet stoji na przerwie z fajka na przerwie . Mężczyźni już mało który wychodzi na papierosa kobiety prawie wszystkie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Palikot niezalogowany
10 listopada 2022r. o 4:31
Ale to jest SZOK . Jak ktoś typu Faryzeusz żyje całe życie w kłamstwie i taki prezes powiedział prawdę . Ciekawe kto wypija w Polsce co dziennie te MILIONY małpek .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.