Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bartek Azarko z Kruszyna budował stadion Al Janoub Stadium w Katarze
~~Ciemnokasztanowy Rokitnik niezalogowany
23 listopada 2022r. o 21:42
kontrakt na dwa lata
wrócił po 10-misiącach
bo było ciężko fizycznie i psychicznie
KRÓTKO I NA TEMAT
ale kasa się przyda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marek niezalogowany
24 listopada 2022r. o 12:07
A ja budowalem we Wrocławiu,i co z tego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawożółty Żagwin niezalogowany
24 listopada 2022r. o 14:21
Marek ,możesz zrobić wywiad i się lansować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nnnnnn niezalogowany
24 listopada 2022r. o 15:34
~~Ciemnokasztanowy Rokitnik napisał(a): kontrakt na dwa lata
wrócił po 10-misiącach
bo było ciężko fizycznie i psychicznie
KRÓTKO I NA TEMAT
ale kasa się przyda


Skad wziąłeś kontrakt na 2 lata?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sheikh Yerboutti niezalogowany
24 listopada 2022r. o 18:11
Ja byłem na 3 kontraktach w Katarze. Budowałem stadion Al Bayt w Al Khor czyli stadion otwarcia. Wcześniej pracowałem przy budowie na stacjach Metra Red Line Corniche i DECC. Pozdrawiam Kolegę. U nas też nikt nie zginął. Zielone kaski wlepiali tak często mandaty za byle co że każdy się pilnował. A piątki w Radissonie na piwku za 30 riali za pintę. Było GIT!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawożółty Żagwin niezalogowany
24 listopada 2022r. o 18:22
(Miałem jechać na maksymalnie dwa lata)
być może to zdanie mnie zmyliło
jeżeli błędnie zrozumiałem ,PRZEPRASZAM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~BA niezalogowany
24 listopada 2022r. o 20:47
~~Sheikh Yerboutti napisał(a): Ja byłem na 3 kontraktach w Katarze. Budowałem stadion Al Bayt w Al Khor czyli stadion otwarcia. Wcześniej pracowałem przy budowie na stacjach Metra Red Line Corniche i DECC. Pozdrawiam Kolegę. U nas też nikt nie zginął. Zielone kaski wlepiali tak często mandaty za byle co że każdy się pilnował. A piątki w Radissonie na piwku za 30 riali za pintę. Było GIT!


Wszystko się zgadza - pozdrawiam też:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.