Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Rocznik Bolesławiecki 2021" już jest!
~~Złotordzawy Heliotrop niezalogowany
9 grudnia 2022r. o 23:18
Pani dyrektor Muzeum,co pani sądzi o zagładzie Bunzlau I i II ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bezpartyjnysamorządowieczpisemikukizem niezalogowany
10 grudnia 2022r. o 9:06
~~Szarobrązowe Przymiotno napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bezpartyjnysamorządowieczpisemikukizem napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~czytelnik napisał(a): wielkie uznanie dla Pani Dyrektor Muzeum Ceramiki oraz Pana Redaktora Edmunda Kaminskiego za przewodnictwo w tej wyjatkowym wydarzeniu tj.rekomendaci Rocznika Bolesławieckiego-.sala wypełniona po brzegi . równiez polecam ta piekna ksiązke.opisani sa tam Wielcy Ludzie którzy swa postawa zasługuja na Oskara.Badzmy z nich dumni

Po pierwsze mieszkańcy też by chcieli być dumni , też by chcieli dostawać a nie kupować roczniki i też by chcieli być na tej wypełnione sali a nie tylko o niej czytać. Taka pamiątka powiadacie. Pewnie ją pisali charytatywnie w domu po pracy. Bezczelne pitolenie. Po pierwsze mieszkańcy na PAMIĄTKĘ DOSTALI PARKOMETRY ?.

Szkoda na takich jak ty slowMasz auto więc płać parkomatJa nie mam kupię książkę.


No wyszło " szydło" z ciebie. Lepiej nie płacić na takich jak ty darmozjadów. Żyją za cudze i wymyślają jak lepiej okradać " po pierwsze mieszkańców ".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zyczliwa niezalogowany
10 grudnia 2022r. o 13:13
Nikt nikomu nie zabronił przyjść na tak dostojne wydarzenie widać że niektórym mile komentarze nie przypadają do gustu...? - hmmm. Osobiście był. m i jestem pod wrażeniem tak pięknego wydarzenia promocji Rocznika Bolesławieckiego 2021.Kto nie był jest piękna relacja w TV Bolesławiec- wydarzenia z dnia 9 grudnia 2022r. Z tego co wiem egzemplarz ten ma już dużo nabywców.niedziwie się okres świąteczny i kupowania prezentów. Dziękuję i pozdrawiam Wszystkich którzy przyczynili się do powstania tej szczytnej ksiazki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bezpartyjnysamorządowieczpisemikukizem niezalogowany
10 grudnia 2022r. o 17:16
~~Zyczliwa napisał(a): Nikt nikomu nie zabronił przyjść na tak dostojne wydarzenie widać że niektórym mile komentarze nie przypadają do gustu...? - hmmm. Osobiście był. m i jestem pod wrażeniem tak pięknego wydarzenia promocji Rocznika Bolesławieckiego 2021.Kto nie był jest piękna relacja w TV Bolesławiec- wydarzenia z dnia 9 grudnia 2022r. Z tego co wiem egzemplarz ten ma już dużo nabywców.niedziwie się okres świąteczny i kupowania prezentów. Dziękuję i pozdrawiam Wszystkich którzy przyczynili się do powstania tej szczytnej ksiazki

TV Bolesławiec , to jakaś prywatna telewizornia ? Lokalna tuba propagandowa ratusza.
Wiemy że ten rocznik ma duzo ludzi. Ale niewielu go kupiło. Jeśli tak to papiery na stół . Paragony faktury. Oraz bilans . Ile rozdano ile sprzedano no i wisienka . Ile to kosztowało per saldo. Poufnie z ratuszowej księgowości wyszła cząśc danych.
Nie da sie cyganić wszystkich i zawsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hmm niezalogowany
10 grudnia 2022r. o 19:25
~~Bezpartyjnysamorządowieczpisemikukizem napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zyczliwa napisał(a): Nikt nikomu nie zabronił przyjść na tak dostojne wydarzenie widać że niektórym mile komentarze nie przypadają do gustu...? - hmmm. Osobiście był. m i jestem pod wrażeniem tak pięknego wydarzenia promocji Rocznika Bolesławieckiego 2021.Kto nie był jest piękna relacja w TV Bolesławiec- wydarzenia z dnia 9 grudnia 2022r. Z tego co wiem egzemplarz ten ma już dużo nabywców.niedziwie się okres świąteczny i kupowania prezentów. Dziękuję i pozdrawiam Wszystkich którzy przyczynili się do powstania tej szczytnej ksiazki

TV Bolesławiec , to jakaś prywatna telewizornia ? Lokalna tuba propagandowa ratusza.
Wiemy że ten rocznik ma duzo ludzi. Ale niewielu go kupiło. Jeśli tak to papiery na stół . Paragony faktury. Oraz bilans . Ile rozdano ile sprzedano no i wisienka . Ile to kosztowało per saldo. Poufnie z ratuszowej księgowości wyszła cząśc danych.
Nie da sie cyganić wszystkich i zawsze.to co to za ksiegowosc z ktorej wychodza poufne dane...?-a to....ciekawe

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrązowe Przymiotno niezalogowany
10 grudnia 2022r. o 21:38
~~Bezpartyjnysamorządowieczpisemikukizem napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zyczliwa napisał(a): Nikt nikomu nie zabronił przyjść na tak dostojne wydarzenie widać że niektórym mile komentarze nie przypadają do gustu...? - hmmm. Osobiście był. m i jestem pod wrażeniem tak pięknego wydarzenia promocji Rocznika Bolesławieckiego 2021.Kto nie był jest piękna relacja w TV Bolesławiec- wydarzenia z dnia 9 grudnia 2022r. Z tego co wiem egzemplarz ten ma już dużo nabywców.niedziwie się okres świąteczny i kupowania prezentów. Dziękuję i pozdrawiam Wszystkich którzy przyczynili się do powstania tej szczytnej ksiazki

TV Bolesławiec , to jakaś prywatna telewizornia ? Lokalna tuba propagandowa ratusza.
Wiemy że ten rocznik ma duzo ludzi. Ale niewielu go kupiło. Jeśli tak to papiery na stół . Paragony faktury. Oraz bilans . Ile rozdano ile sprzedano no i wisienka . Ile to kosztowało per saldo. Poufnie z ratuszowej księgowości wyszła cząśc danych.
Nie da sie cyganić wszystkich i zawsze.

Pewnie zatrudniłeś CBS A na poważnie nie uda Ci się zepsuć tego co od lat tworzą ludzie z wizja o pr,yszlosci Tak to Rocznik jest i będzie a ty i Tobie podobni za moment będziecie nicoscia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynobrowa Czarnuszka niezalogowany
10 grudnia 2022r. o 22:38
~~Bezpartyjnysamorządowieczpisemikukizem napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zyczliwa napisał(a): Nikt nikomu nie zabronił przyjść na tak dostojne wydarzenie widać że niektórym mile komentarze nie przypadają do gustu...? - hmmm. Osobiście był. m i jestem pod wrażeniem tak pięknego wydarzenia promocji Rocznika Bolesławieckiego 2021.Kto nie był jest piękna relacja w TV Bolesławiec- wydarzenia z dnia 9 grudnia 2022r. Z tego co wiem egzemplarz ten ma już dużo nabywców.niedziwie się okres świąteczny i kupowania prezentów. Dziękuję i pozdrawiam Wszystkich którzy przyczynili się do powstania tej szczytnej ksiazki

TV Bolesławiec , to jakaś prywatna telewizornia ? Lokalna tuba propagandowa ratusza.
Wiemy że ten rocznik ma duzo ludzi. Ale niewielu go kupiło. Jeśli tak to papiery na stół . Paragony faktury. Oraz bilans . Ile rozdano ile sprzedano no i wisienka . Ile to kosztowało per saldo. Poufnie z ratuszowej księgowości wyszła cząśc danych.
Nie da sie cyganić wszystkich i zawsze.


A ktoś to w ogóle kupuje?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowy Bieluń niezalogowany
10 grudnia 2022r. o 23:18
Tak naprawdę to jest kronika pochwalną ratuszowego. Dorzucą tam co roku dla niepoznaki kilka wpisów innych ludzi. Większość tekstu i zdjęć to peany na cześć cara. Także nie, dziękuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza