Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wolontariusz z wielkim sercem - ksiądz Andrzej Gidziński - rozmowa o świętach, pomocy innym, kolędzie i stawkach za nią
~~Tomek niezalogowany
22 grudnia 2022r. o 8:57
Jest kilka zawodów do których trzeba powołanie. I w przypadku ks. Andrzeja to się sprawdza. Chciałbym jeszcze dodać że ci którzy mieli z nim kontakt mogą potwierdzić że ma tez ogromne poczucie humoru i dystans do siebie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iiiii niezalogowany
22 grudnia 2022r. o 20:53
SZKODA ZE POWIAD ZAPOMINA O KS.JOZEFIE Z OSIEDLA KWIATOWEGO .KTÓRY BEZ INTERESOWNIE POMAGA LUDZIOM.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowy Krwawnik niezalogowany
23 grudnia 2022r. o 19:07
Brawo Ks Andrzeju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~misiu niezalogowany
23 grudnia 2022r. o 19:59
~~Tomek napisał(a): Jest kilka zawodów do których trzeba powołanie. I w przypadku ks. Andrzeja to się sprawdza. Chciałbym jeszcze dodać że ci którzy mieli z nim kontakt mogą potwierdzić że ma tez ogromne poczucie humoru i dystans do siebie .



To prawda co napisałeś. Uwielbiam księdza Andrzeja :-) . Pamiętam wiele lat temu jak budował kościół i przyszedł do mnie po kolędzie. Żona była w ciąży , pracowałem tylko ja. Ksiądz Andrzej poruszał z nami różne tematy w tym sytuacja rodzinna , żartował. Kiedy wychodził chciałem wręczyć mu kopertę kolęda/budowa kościoła. Ksiądz się uśmiechnął , odmówił i powiedział cytuję : " dzieci wam te pieniądze bardziej się przydadzą . Nie mury tworzą wspólnotę" . Od tamtej pory mam wielki szacunek do proboszcza ! Fakt ostatni rzadziej mam okazję uczestniczyć w nabożeństwie ale zawsze na ulicy wymienimy się uśmiechami .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielbłądzi Zimowit niezalogowany
23 grudnia 2022r. o 20:10
~~Złotożółta Aronia napisał(a): z kapelanem szpitala ciągły problem. Gość bierze kasę a gdy się do niego dzwoni nie odbiera. Trzeba szukać innych księży


To ciekawe. A w jakim szpitalu zostałeś umieszczony, że tak często potrzebujesz księdza ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malkon niezalogowany
24 grudnia 2022r. o 10:29
Przypomina mi księdza, którego poznałem w latach pięćdziesiątych minionego wieku, po wyprowadzeniu religii ze szkół. Ksiądz ten był więźniem obozu koncentracyjnego Oświęcimiu , gdzie poddawany byłe eksperymentom. Skutki tych eksperymentów były na nim widoczne. Jednakże inny był od obecnie wielu przedstawicieli kościoła. Dla niego miarą przywiązania do wiary nie było to jak często odwiedza się kościół, kto ile da na tacę, po kolędzie czy za poszczególne posługi. Dla niego ważne było, żebyśmy przestrzegali tego co niesie z sobą dekalog. Świątynię, w której odprawiał nabożeństwa zawsze były wypełnione wiernymi. Dzisiaj takie obrazki należą do rzadkości. Wiele cech tamtego, już "nieobecnego" księdza widzę ks. Andrzeju .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielona Daglezja niezalogowany
24 grudnia 2022r. o 12:36
Pozdrowienia dla proboszcza. Mega gość
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~XYZ niezalogowany
24 grudnia 2022r. o 23:30
Ksiądz z powołania, bardzo wspaniały człowiek, znam go od kiedy jest w parafii NCiKCH. Życzę dużo zdrowia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza