Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wierni mogą dziś jeść mięso
~~rysiek niezalogowany
30 grudnia 2022r. o 16:21
Na you tube dr Bartek K i Marek S wprowadzaja dietki tzw postu przerywanego więc konkurencja dla Biskupów nie tylko na piątki i poprawiaja tak stan zdrowia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bon niezalogowany
30 grudnia 2022r. o 19:49
Ale bolo z bazyliki dajcie bo jo nic nimom 260 w pasie głut jego styl a ilełun dół jałmużny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~polo niezalogowany
31 grudnia 2022r. o 10:39
a jaki ten gościu z bazyliki nieprzyjemny przy spowiedzi odniosłem wrażenie ,że jestem w domu wariatów na A 15,,,, normalnie, chamisko , chamisko ............................................ to itak delikatnie powiedziane ,nie oceniam ale to nie jego chyba powołanie ,,,,,,,,,,, szkodnik wiary ,,,a gdzie służba liturgiczna zastanówcie sie bo ja wiem dlaczego,,,,,,,,,,, mój syn służył ale to już historia i nie wróci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
31 grudnia 2022r. o 11:08
~~polo napisał(a): a jaki ten gościu z bazyliki nieprzyjemny przy spowiedzi odniosłem wrażenie ,że jestem w domu wariatów na A 15,,,, normalnie, chamisko , chamisko ............................................ to itak delikatnie powiedziane ,nie oceniam ale to nie jego chyba powołanie ,,,,,,,,,,, szkodnik wiary ,,,a gdzie służba liturgiczna zastanówcie sie bo ja wiem dlaczego,,,,,,,,,,, mój syn służył ale to już historia i nie wróci


Złość odebrała ci jasność wypowiedzi , napisz to jeszcze raz .Zacznij od tego po coś tam do chama poszedł ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
31 grudnia 2022r. o 11:17
może po świstek papieru bo chciał zostać chrzestnym dla dziecka kolegi a przecież paniska w sukienkach stawiają taki warunek ...
a po kiego ''wuja'' inni chodzą ,później klepią te zdrowaśki ''pokutne'' a chwilę później wchodzą tutaj i aż kipią jadem do innych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistobrązowa Kobea niezalogowany
31 grudnia 2022r. o 11:21
Horus napisał(a): może po świstek papieru bo chciał zostać chrzestnym dla dziecka kolegi a przecież paniska w sukienkach stawiają taki warunek ...
a po kiego ''wuja'' inni chodzą ,później klepią te zdrowaśki ''pokutne'' a chwilę później wchodzą tutaj i aż kipią jadem do innych?

To znaczy, że twoja Mama też tak robi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Gryszpan niezalogowany
31 grudnia 2022r. o 11:30
~~Złocistobrązowa Kobea napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): może po świstek papieru bo chciał zostać chrzestnym dla dziecka kolegi a przecież paniska w sukienkach stawiają taki warunek ...
a po kiego ''wuja'' inni chodzą ,później klepią te zdrowaśki ''pokutne'' a chwilę później wchodzą tutaj i aż kipią jadem do innych?

To znaczy, że twoja Mama też tak robi?


A to ciekawe, Januszowa mama popisuje na Bolcu ? , wali cię biedaku w dekiel .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawobrunatny Cząber niezalogowany
31 grudnia 2022r. o 13:13
~~Różowy Gryszpan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocistobrązowa Kobea napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Horus napisał(a): może po świstek papieru bo chciał zostać chrzestnym dla dziecka kolegi a przecież paniska w sukienkach stawiają taki warunek ...
a po kiego ''wuja'' inni chodzą ,później klepią te zdrowaśki ''pokutne'' a chwilę później wchodzą tutaj i aż kipią jadem do innych?

To znaczy, że twoja Mama też tak robi?

A to ciekawe, Januszowa mama popisuje na Bolcu ? , wali cię biedaku w dekiel .

A co ja Janusza metrykę widziałem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.