Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Burmistrz Relich odpowiada odwołanej dyrektorce GCKiS - ciąg dalszy sporu w Nowogrodźcu
~~cvb niezalogowany
10 stycznia 2023r. o 20:25
~~haha napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtawordzawa Facelia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bladolawendowa Calibrachoa napisał(a): Relich przed ostatnimi wyborami wyrzucił Jancelewicza. Teraz wyrzucił Szwedową. Kto będzie następny? On wydala swoich najlepszych przydupasów jak zaczynają ciągnąć w dół. Ogólnie brzydki i wredny charakter. Taki los spotka Benię.....


Benia.....czyli kto ?

Nie żartuj ,że nie wiesz kto to jest Benia ?



~~Żółtawordzawa Facelia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bladolawendowa Calibrachoa napisał(a): Relich przed ostatnimi wyborami wyrzucił Jancelewicza. Teraz wyrzucił Szwedową. Kto będzie następny? On wydala swoich najlepszych przydupasów jak zaczynają ciągnąć w dół. Ogólnie brzydki i wredny charakter. Taki los spotka Benię.....


Benia.....czyli kto ?


Jak nie wiesz kto to Benia to podpytaj Relicha może się dowiesz coś więcej .?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ula niezalogowany
11 stycznia 2023r. o 8:34
~~Bladolawendowa Calibrachoa napisał(a): Relich przed ostatnimi wyborami wyrzucił Jancelewicza. Teraz wyrzucił Szwedową. Kto będzie następny? On wydala swoich najlepszych przydupasów jak zaczynają ciągnąć w dół. Ogólnie brzydki i wredny charakter. Taki los spotka Benię.....

Dobrze, że kończą się czasy Relicha. W następnych wyborach wybierzecie mądrze i dobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~vbn niezalogowany
11 stycznia 2023r. o 12:05
~~Ula napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bladolawendowa Calibrachoa napisał(a): Relich przed ostatnimi wyborami wyrzucił Jancelewicza. Teraz wyrzucił Szwedową. Kto będzie następny? On wydala swoich najlepszych przydupasów jak zaczynają ciągnąć w dół. Ogólnie brzydki i wredny charakter. Taki los spotka Benię.....

Dobrze, że kończą się czasy Relicha. W następnych wyborach wybierzecie mądrze i dobrze.


Święta prawda ,każdy inny kandydat tylko nie Relich ,,Relich już jest całkowicie zużyty nowy Burmistrz nowe rozdanie i nowe projekty i zadania ,teraz jest tylko trwanie przy korycie i robienie własnych interesów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wungiel niezalogowany
11 stycznia 2023r. o 15:17
Robert kiedy wreszcie dostanę przydział za zeszły rok na rządowy węgiel bo jak quźwa dzisiaj zadzwoniłem do gminy to usłyszałem ,że jestem w kolejce na 1635 miejscu ,czy ten węgiel będzie w tej kadencji ?,czy dopiero w kampanii wyborczej jako twój sukces .?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawozłoty Winnik niezalogowany
11 stycznia 2023r. o 16:27
~~wungiel napisał(a): Robert kiedy wreszcie dostanę przydział za zeszły rok na rządowy węgiel bo jak quźwa dzisiaj zadzwoniłem do gminy to usłyszałem ,że jestem w kolejce na 1635 miejscu ,czy ten węgiel będzie w tej kadencji ?,czy dopiero w kampanii wyborczej jako twój sukces .?


Morze tak być. Tak działała komuna , człowiek dostał zapałki i się cieszył...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawozłoty Winnik niezalogowany
11 stycznia 2023r. o 16:31
~~xcv napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Koksik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~oloooooo napisał(a): Przyszła zima, wyborów już prawie czas.... pomyślała... a może spróbować jeszcze raz.
Ciepły stołek w głowie tkwi, tylko burmistrza trzeba wygryź w mig.
Jak pomyślała tak zrobiła, parę tematów o burmistrzu na forum obudziła......
.... a tak na poważnie to już skończcie z tą nagonką na burmistrza, niedorajdy życiowe jesteście i tyle , wam to strach dać kury do pilnowania... a co dopiero gminę


Xuju przyszła zima węgla nima ,xuj mnie obchodzą wasze utarczki ja nie dostałem należnego węgla za 2022 rok i czym mam palić ,tym się zajmijcie bo ludzie palą oponami i starymi meblami .
Gmina Nowogrodziec to dno .


Burmistrz podobno jest we władzach Solidarnej Polski to dlaczego węgla nie ma? Może faktyczne przed wyborami jako część kampanii wyborczej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwona Diaskia niezalogowany
11 stycznia 2023r. o 19:28
~~Rdzawozłoty Winnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~xcv napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Koksik napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~oloooooo napisał(a): Przyszła zima, wyborów już prawie czas.... pomyślała... a może spróbować jeszcze raz.
Ciepły stołek w głowie tkwi, tylko burmistrza trzeba wygryź w mig.
Jak pomyślała tak zrobiła, parę tematów o burmistrzu na forum obudziła......
.... a tak na poważnie to już skończcie z tą nagonką na burmistrza, niedorajdy życiowe jesteście i tyle , wam to strach dać kury do pilnowania... a co dopiero gminę


Xuju przyszła zima węgla nima ,xuj mnie obchodzą wasze utarczki ja nie dostałem należnego węgla za 2022 rok i czym mam palić ,tym się zajmijcie bo ludzie palą oponami i starymi meblami .
Gmina Nowogrodziec to dno .

Burmistrz podobno jest we władzach Solidarnej Polski to dlaczego węgla nie ma? Może faktyczne przed wyborami jako część kampanii wyborczej.


Powiedz ile razy przez te 20 lat rządów Relicha były spotkania mieszkańców z tym zadufanym burmistrzem ,w mojej miejscowości może z 5 razy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~niebieski ptaszek niezalogowany
11 stycznia 2023r. o 20:27
Co to za burmistrz który nie chce albo nie umie załatwić dla mieszkańców gminy rządowego węgla a rządzący w publicznej telewizji mówią ,że jest nadmiar węgla .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza