Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% dla Klekusiowa
BolecFORUM Nowy temat

Czy ktoś wie?

~~Bolecnauta niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 14:48
Nie wiem dlaczego ma się wstydzić. Pamiętam słoneczko i pamiętam mnóstwo innych kobiet które tu kiedyś pisały . Tylko że wtedy chamstwo było tępione a dzisiaj zmiany jakie zaszły na forum wiele z nich odrzuciło od otwartego pisania bo po co się mają narażać na docinki i ataki? Kto dzisiaj pamięta zranione ,kreciki czy karmelki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JaJan niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 14:52
~~Bolecnauta napisał(a): Nie wiem dlaczego ma się wstydzić. Pamiętam słoneczko i pamiętam mnóstwo innych kobiet które tu kiedyś pisały . Tylko że wtedy chamstwo było tępione a dzisiaj zmiany jakie zaszły na forum wiele z nich odrzuciło od otwartego pisania bo po co się mają narażać na docinki i ataki? Kto dzisiaj pamięta zranione ,kreciki czy karmelki?

Ale się mizdrzy do panienki która jest w realu facetem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wojtek niezalogowany
1 lutego 2023r. o 5:59
Nie wiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Senator Rafał Ślusarz
REKLAMA Bon Turystyczny