Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dantejskie sceny w Bricomarche. Złodziej zaatakował policjantów!
~~Brunatnofioletowy Tojad niezalogowany
27 stycznia 2023r. o 11:23
w B-cu też złodzieje w niedziele sklep okradają, piwko za pazuche biorą , ale ochrony nie ma to nic z tym nie robią...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrązowy Kopytnik niezalogowany
27 stycznia 2023r. o 11:41
Złodziejstwo w sklepach to istna plaga. Kradną na żywca i mają wszystko w nosie. Inni musza ciężko pracować , nie stać ich na wiele rzeczy ale nie kradną. Łapy poobcinać za kradzież tak jak w innych krajach się to robi , może wtedy się przestraszą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xx niezalogowany
27 stycznia 2023r. o 11:41
Dobrze że ta policjantka nie jechała do sprawy napaści z użyciem niebezpiecznego narzędzia, dzgany nożem widzisz że interweniująca sama pada ofiarą przestępstwa, to trochę słabe. Przepisy ograniczają użycie broni. Oddanie strzału w osobnika mogło by działać prewencyjnie atak to możemy tylko straszyć że przyjedzie zły komendant z RPG
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowa Kalina niezalogowany
27 stycznia 2023r. o 11:43
A co kogo w Bolesławcu obchodzi relacja skopiowana z innego portalu, z odległego miasta ? Leniuchy redaktory!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 stycznia 2023r. o 12:02
Więcej kobiet w Policji :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatnik niezalogowany
27 stycznia 2023r. o 12:50
~~Xx napisał(a): Dobrze że ta policjantka nie jechała do sprawy napaści z użyciem niebezpiecznego narzędzia, dzgany nożem widzisz że interweniująca sama pada ofiarą przestępstwa, to trochę słabe. Przepisy ograniczają użycie broni. Oddanie strzału w osobnika mogło by działać prewencyjnie atak to możemy tylko straszyć że przyjedzie zły komendant z RPG


Tylko jest jedno ale ,na strajk kobiet Policja wysyła przebranych w cywilki policyjnych bandziorów z pałkami teleskopowymi a do notorycznego przestępcy policjantkę która waży 50 kilo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkły Hiacynt niezalogowany
27 stycznia 2023r. o 13:07
Prawo jest tworzone pod złodzieja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrna Lawenda niezalogowany
27 stycznia 2023r. o 13:13
Tak właśnie wygląda "teoretyczne państwo PiS". Wikie wołanie Ziobry i bandy o zaostrzaniu kar a w rzeczywistości całkowita bezradność państwa. Wszyscy wiedzą, że jeden z drugim kradnie, ale nikt, nic z tym nie robi... Tylko tak dalej a zobaczycie jak to się skończy! Tylko siła będzie miała znaczenie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.