Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bezzasadne wezwania do zapłaty na parkingu przy Starej Mleczarni
~~ niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 14:50
~~Seba napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lokals napisał(a): Nie płacić tych poleceń zapłaty co wystawiają za wycieraczkę i tyle

No tak a komornik po czasie sam ściągnie albo wpiszą cię na listę w BIK czy innym gównie


A kto i jakim prawem udostępni twoje dane osobowe ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lokals niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 14:56
~~Seba napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lokals napisał(a): Nie płacić tych poleceń zapłaty co wystawiają za wycieraczkę i tyle

No tak a komornik po czasie sam ściągnie albo wpiszą cię na listę w BIK czy innym gównie

Chyba muszą znaleźć kierujacego. W tym czasie można użyczyć pojazdu komuś innemu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawozłota Nasturcja niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 14:56
Nieuzasadnione stawianie parkomatów i pobieranie opłat jak również nieuzasadnione płacenie za parkowanie. Jeśli mieszkasz w mieście lub powiecie nie powinieneś płacić a nawet mieszkaniec spoza powinien płacić tylko za parkowanie w chronionych parkingach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kierowca niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 15:08
To wezwanie a nie mandat!
Więc wsadzić w buty.
Jak wyślesz reklamację a tego chce firma, to podasz wszystkie swoje dane i dasz im powód do mandatu. O tym parkingu i tej.... dziwnej i..... niegrzecznej pani już tu kiedyś było. Ona dostaje prowizje z każdego zapłaconego wezwania....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bury Chaber niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 15:08
A wszystko to dzięki decyzjom miłościwie nam panującego.
Zagłosuję na każdego kto zlikwiduje ten parkomatowy cyrk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jager niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 15:17
Ta kontrolerka tam jest wybitnie upierdliwa , już parę razy ja pogoniłem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Rdest niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 15:17
Nie byloby nikomu niepotrzebnej strefy płatnej w mieście to nie byloby takich parkingów. Był spokój a tak czuję się jak intruz w swoim mieście. Bylem w banku w kolejce z numerkiem i dałem na godzinę parking okazalo się że nie zdażę, ale tez balem się że kolejka w banku mi ucieknie. Przeciez to jakas porazka jest!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pc niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 15:18
Ja miałem w sumie też niemiłą sytuację z kontrolerką na tym parkingu. Na samym początku, dosłownie w tym samym dniu w którym uruchomiony został tam parking płatny, niczego nieświadomy pojechałem na zakupy do polo, a także do tamtejszej apteki. Oczywiście z przyzwyczajenia żadnego bilety nie wziąłem, poszedłem na zakupy, a gdy wracałem, idąc do samochodu zobaczyłem dziwnie patrzącą się na niego Panią, ale stwierdziłem że być może na kogoś czeka. Zostawiłem zakupy, przeszedłem dosłownie obok niej i poszedłem do apteki. I oczywiście wtedy, gdy byłem w aptece, po tajniacku został wystawiony mi mandat. Może i zasadnie, choć był to pierwszy dzień funkcjonowania tych parkomatów i moim zdaniem Pani mogła spokojnie poinformować mnie o tym fakcie, bo przecież bilet jest darmowy. Zamiast tego wolała poczekać, aż pójdę i wystawić mandat. Gdy wróciłem, zdziwiony zastałem kwitek za wycieraczką i Panią wypisującą mandat kolejnemu szczęściarzowi. Oczywiście podszedłem i spytałem o co chodzi, Pani oczywiście odpowiedziała, że ona już tego nie może cofnąć, ale co gorsze moim zdaniem wprowadziła mnie celowo i świadomie w błąd, bo powiedziała że wystarczy paragon z któregoś ze sklepów, aby reklamować mandat i że ta firma to egzekwuje. Powiedziała, że wystarczy zeskanować paragon i wysłać na adres widniejący na kwitku. Oczywiście uspokojony pojechałem do domu i zrobiłem jak powiedziała, wynikiem tego oczywiście była odmowa reklamacji. Mandat musiałem opłacić. To pokazuje tylko i wyłącznie jakie metody stosuje. A teraz jeszcze to. Być może to kolejna metoda nabijania ludzi na pieniądze, nie pozdrawiam tej hieny społecznej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dekoracje
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza