Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bezzasadne wezwania do zapłaty na parkingu przy Starej Mleczarni
~~Szarozielony Pierwiosnek niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 15:21
naciaganie to przestepstwo - dlaczego nikt w takim przypadku nie wezwie policji?
kliku swiadkow i nikt nic? tylko zdjecia umiecie robic?
to placcie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 15:24
~~Rdzawy Rdest napisał(a): Nie byloby nikomu niepotrzebnej strefy płatnej w mieście to nie byloby takich parkingów. Był spokój a tak czuję się jak intruz w swoim mieście. Bylem w banku w kolejce z numerkiem i dałem na godzinę parking okazalo się że nie zdażę, ale tez balem się że kolejka w banku mi ucieknie. Przeciez to jakas porazka jest!



mam to samo. w punkt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopiwny Żywotnik niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 15:50
Niestety, po wprowadzeniu tych dziwnych zasad, swoje wizyty w tych miejscach ograniczyłam do minimum. Szkoda mi czasu na stanie w kolejce, wklepywanie numeru rejestracyjnego i oczekiwanie na reakcję urządzenia. Kiedyś wpadłam tam na 30 sekund do apteki. Poszukiwania jedynego czynnego urządzenia, oczekiwanie w kolejce, noszenie biletu do auta w sumie zajęło mi dodatkowe 10 minut. Gdzie tu sens? Każdy powinien mieć kartę parkingowa w aucie i po zaparkowaniu ustawiać godzinę przyjazdu. Lidl wprowadził takie rozwiązanie. Mam kartę z zegarem, ustawiam godzinę i nie muszę biegać po parkomatach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jorg niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 15:55
A nie przyszło wam do pustych dzbanów ,że jak płatny parking a nieczynne parkometry to parkujemy w innych miejscach.Jest to prywatny teren i właściciel nie życzy sobie parkowania za darmo. Gwoli informacji nie mam z parkingiem a broń Boże z tą panią nic wspólnego.Ale takie zasady są na parkingach prywatnych.Czas komuny się zakończył.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xxx niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 16:08

~~Jorg napisał(a): A nie przyszło wam do pustych dzbanów ,że jak płatny parking a nieczynne parkometry to parkujemy w innych miejscach.Jest to prywatny teren i właściciel nie życzy sobie parkowania za darmo. Gwoli informacji nie mam z parkingiem a broń Boże z tą panią nic wspólnego.Ale takie zasady są na parkingach prywatnych.Czas komuny się zakończył.


Po Twojej wypowiedzi widać, że Twój "dzban" jest pełny... Tak, sklepy otwarte a ja będę parkował kilometr dalej. Brawo geniuszu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~qwas niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 16:28
Ta pani Capo jest urocza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczekoladowy Rącznik niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 17:09
~~Xxx napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jorg napisał(a): A nie przyszło wam do pustych dzbanów ,że jak płatny parking a nieczynne parkometry to parkujemy w innych miejscach.Jest to prywatny teren i właściciel nie życzy sobie parkowania za darmo. Gwoli informacji nie mam z parkingiem a broń Boże z tą panią nic wspólnego.Ale takie zasady są na parkingach prywatnych.Czas komuny się zakończył.


Po Twojej wypowiedzi widać, że Twój "dzban" jest pełny... Tak, sklepy otwarte a ja będę parkował kilometr dalej. Brawo geniuszu

To niestety ale w takich sytuacjach będziecie płacić. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jan niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 17:30
Oby do wyborów następnych.;)
Swoją drogą,więcej takich spraw ,a prędzej czy później i tak spr.trafi do sądu.
Jak można sobie ściągnąć kartkę ?pyk i maszynka działa ?
Coś tu nie halo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie