Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bezzasadne wezwania do zapłaty na parkingu przy Starej Mleczarni
~~Mieszkaniec niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 20:33
Bzdura jak zamontowali parkomaty wreszcie mam gdzie parkować .a wy pismaki nie macie ważniejszych tematów ?????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowy Enkiant niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 20:37
bzdury to Ty wypisujesz
przez parkomaty przybyło miejsc ,
niezły odlot
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wsa niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 21:05
nie kupuje na tym dziwnym placyku, sklepy do bani niech sobie je wsadzą .... parkomaty tez
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~na wstecznym niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 21:12
przy pobieraniu biletu podajemy nr.rejestracyjny,można wiedzieć ,kto i po co przechowuje i archiwizuje te dane...??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawożółty Len niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 21:13
~~Mieszkaniec napisał(a): Bzdura jak zamontowali parkomaty wreszcie mam gdzie parkować .a wy pismaki nie macie ważniejszych tematów ?????

Boże znalazł się pismak od siedmiu boleści hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowa Aronia niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 21:17
~~Mieszkaniec napisał(a): Bzdura jak zamontowali parkomaty wreszcie mam gdzie parkować .a wy pismaki nie macie ważniejszych tematów ?????


Polikwidowane wiele miejsc parkingowych, zlikwidowany parking na Wesołej.
Co ty pier..isz.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowy Ognik niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 21:24
Naciągacze i to jest prawdziwa opinia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczerwony Moszenki niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 22:58
~~Ciemnopomarańczowy Koleus napisał(a): A może baba co chwilę włącza te parkometry i wyłącza, żeby zgarnąć 90 zeta? Potwierdzam. Byłam ostatnio. Jednen zepsuty, drugi zepsuty, trzeci zepsuty. A kobieta czai się przy samochodach. Na urządzeniach dwóch kartka, trzeci nie reaguje. Jest jeszcze jednen koło apteki ale go nie wiedać, bo zasłonięty bankomatem. Dość mam tego cyrku, czas przestać tu kupować.

Jak dla mnie jest to celowe działanie, żeby naciągnąć ludzi. Nie zdziwiła bym sie gdyby pod karteczkami były sprawne parkometry, a pani jak już nazbiera się więcej owiec do
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.