Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bezzasadne wezwania do zapłaty na parkingu przy Starej Mleczarni
~~Aa niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 8:05
A w sumie to chyba mają dużo klientów skoro o nich nie dbają ani nie szanują.w każdym razie bojkot galeri aż zmądrzeją wydaje się najrozsądniejszym rozwiązaniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
31 stycznia 2023r. o 8:14
nie ma co się bać...po to jest parking przed sklepem by z niego korzystać bo gdzie zostawisz samochód chcąc wejść na kilka chwil do AGD? ...byłem tam ostatnio tylko po kardridż do drukarki a zakup trwał krócej niż czas stracony na uzyskanie tego kwitka...;D
zresztą system drukowania tych darmowych biletów uważam za chory...jeden kwitek może nie jest istotny ale gdybyśmy policzyli wszystkie z całego dnia ,ze wszystkich parkometrów w mieście ile by tego wyszło?
jedna brzózka czy jedna sosna? ...a w skali kraju?
czyste straty ...
wprowadzić zegary postojowe i po problemie ...
cała wręcz Europa tak robi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwkowy Sumak niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 9:12
Proponuję wysyłać zarządcy parkingu wydruk komentarzy na ten temat. A naszemu panu prezydentowi wydruki z forów na temat odbudowy basenów na ul. Spacerowej, strefy parkowania i innych tematów dotykających mieszkańców. Nie będzie mógł udawać, że wszyscy są zachwyceni jego decyzjami. Drukować i wysyłać, odczytywać przy każdej okazji jemu i radnym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malkon niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 9:47
Zastanawiam się czy tego rodzaju działania pracownicy parkingu nie są elementem jej zarobków zależnych od ilości wystawionych wezwań do zapłaty? Bo jak to może być, że nagle wszystkie parkomaty na parkingu były niesprawne - nieczynne?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jan niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 10:00
Wczoraj byłem i też wisiała kartka, że niesprawny. Czytałem komentarze i szukałem sprawnego. To więcej niż pewne, że to zagrywka parkingowej, im więcej wystawi mandatów to więcej zarobi. Poczekać i zrobić jej foto i umieścić na bolec.info.pl o Fejsie. Niech sąsiedzi wiedzą jaka maja wredną sąsiadkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 10:16
Niestety prawdopodobnie klienci nic nie uzyskają. Firma kontrolująca ten parking działa w sposób na skraju legalności. Kiedyś zapomniałem tam kupić tego biletu i również za wycieraczka otrzymałem ich mandat. Żeby zgłosić sprawę można to zrobić tylko przez ich formularz kontaktowy w którym trzeba podać wszystkie swoje dane, a podaje się tylko je po to żeby oni mogli od razu skierować sprawę nie zapłacenia mandatu na konkretną osobę. Czy wybierzecie opcję że mieliście paragon Z tego dnia zakupu czy jakąkolwiek inną to i tak mailowo odpowiada komputer, zresztą w samej odpowiedzi na samym dole jest zapis – odpowiedź wysyłana automatycznie. Więc tak naprawdę nie da się złożyć reklamacji ta funkcja jest zrobiona tylko po to aby uzyskać dane do wystawienia konkretnego mandatu na konkretną osobę. Ja akurat używałem auta służbowego więc zapłaciłem ten mandat ale na innych forach czytałem że niektórzy nie płacą tego wgl i czekają na ewentualne rozprawy sądowe. Kontakt z firmą praktycznie nie istnieje, a pani wystawiająca mandaty pojawia się znikąd. Sprawa jest do zbadania na pewno przez władze lub samego właściciela danego parkingu, jeżeli samo już pobieranie opłat za parking jest zgodne z prawem, to pobieranie danych osoby która składa reklamacje i myśli że coś będzie w stanie zrobić, tylko w celu żeby uzyskać jej dane żeby skierować mandat na nią jest moim zdaniem już niezgodne z prawem. Tym bardziej że przy podaniu reklamacji trzeba podać swój adres pesel imię i nazwisko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kierowca niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 10:20
Ta pani to tylko patrzy żeby wypisać mandat człowiek nie zdąży podejść do parkometru a ta baba już stoi przy samochodzie. Nie raz ja ludzie gonili od aut nadgorliwa wreda i tyle. Przecież muszę podejść i wydrukować a to trwa no bez przesady
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowa Męczennica niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 10:44
~~Śliwkowy Sumak napisał(a): Proponuję wysyłać zarządcy parkingu wydruk komentarzy na ten temat. A naszemu panu prezydentowi wydruki z forów na temat odbudowy basenów na ul. Spacerowej, strefy parkowania i innych tematów dotykających mieszkańców. Nie będzie mógł udawać, że wszyscy są zachwyceni jego decyzjami. Drukować i wysyłać, odczytywać przy każdej okazji jemu i radnym.


I co, myślisz że on się tym przejmie? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza