Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bezzasadne wezwania do zapłaty na parkingu przy Starej Mleczarni
~~Ciemnoczerwony Moszenki niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 23:01
~~Ciemnoczerwony Moszenki napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnopomarańczowy Koleus napisał(a): A może baba co chwilę włącza te parkometry i wyłącza, żeby zgarnąć 90 zeta? Potwierdzam. Byłam ostatnio. Jednen zepsuty, drugi zepsuty, trzeci zepsuty. A kobieta czai się przy samochodach. Na urządzeniach dwóch kartka, trzeci nie reaguje. Jest jeszcze jednen koło apteki ale go nie wiedać, bo zasłonięty bankomatem. Dość mam tego cyrku, czas przestać tu kupować.

Jak dla mnie jest to celowe działanie, żeby naciągnąć ludzi. Nie zdziwiła bym sie gdyby pod karteczkami były sprawne parkometry, a pani jak już nazbiera się więcej owiec do strzyżenia "naprawia urządzenia * ściągając karteczki.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaa niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 23:07
Wczoraj koło godziny 16 wszystkie 4 parkomaty były nie czynne !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~j23 niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 23:36
pytania do redakcji, proszę o wyjaśnienie:
- dlaczego nie ma parkingu dla os. niepełnosprawnych przy sklepie spożywczym ? co na to przepisy ?
- czy w pozwoleniu na budowę takiej galerii nie było obowiązku posiadania własnego parkingu ? teraz ten parking jest w prywatnych rękach a sklepy gdzie mają swoje parkingi zgodnie ze sztuką budowlaną !
- jak miasto mogło zezwolić na to aby galeria nie miała swojego parkingu ?
czekamy na odpowiedź
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowoczerwony Ostrokrzew niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 23:47
~~j23 napisał(a): pytania do redakcji, proszę o wyjaśnienie:
- dlaczego nie ma parkingu dla os. niepełnosprawnych przy sklepie spożywczym ? co na to przepisy ?
- czy w pozwoleniu na budowę takiej galerii nie było obowiązku posiadania własnego parkingu ? teraz ten parking jest w prywatnych rękach a sklepy gdzie mają swoje parkingi zgodnie ze sztuką budowlaną !
- jak miasto mogło zezwolić na to aby galeria nie miała swojego parkingu ?
czekamy na odpowiedź

TYM BARDZIEJ PRZED APTEKĄ POWINIEN BYĆ PARKING DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Lepnica niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 2:29
Ja pier...le ludzie poprostu przestańcie tam jeździć na zakupy to wypier...lą z miejsca tę babę i zastanowią się nad tym co robią jak im obroty spadną . Wszystko co tam jest można znaleźć i kupić w innych sklepach na mieście . Nie widzę konieczności aby tam kupować . Ja już przestałem tam zakupy robić ponad rok temu bo nie zgadzam się z ich 'polityką'. I jakoś żyję i mam w domu wszystko czego potrzebuję bo sobie kupię na spokojnie w innych sklepach :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawa Karagana niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 6:53
~~Jaa napisał(a): Wczoraj koło godziny 16 wszystkie 4 parkomaty były nie czynne !!!

Korupcja?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
31 stycznia 2023r. o 7:46
jeśli wszystkie parkometry są nieczynne zróbcie fotkę i kiedy pokaże się ta od ''kwitów'' grożąc wam mandatem wezwijcie Policję ...zobaczycie jak szybko ''wymięknie'' ....;D
raz już nią miałem do czynienia i anulowano mi mandat wystawiony w tej samej chwili kiedy ja wydrukowałem kwitek...pomimo jej zapewnień że będzie anulowany kwit trzymam w dokumentach bo znając ich złodziejskie praktyki kto wie czy nie ''przypomną ''sobie o tym za rok czy dwa...;D

za drugim razem dopadłem ją przy samochodzie kiedy wracałem już z kwitkiem wystawionym cztery minuty wcześniej bo parkometr przy RTV był nieczynny i musiałem przejść do drugiego a tam były już trzy czy cztery osoby...
kiedy kobita zaczęła mi podskakiwać powiedziałem jej wprost że nie odjedzie spod marketu a ja dzwonię na Policję ...

no i wymiękła...;D
nie dajcie się naciągać i ''doić''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskoszary Chmiel niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 7:53
Falco111 napisał(a): jeśli wszystkie parkometry są nieczynne zróbcie fotkę i kiedy pokaże się ta od ''kwitów'' grożąc wam mandatem wezwijcie Policję ...zobaczycie jak szybko ''wymięknie'' ....;D
raz już nią miałem do czynienia i anulowano mi mandat wystawiony w tej samej chwili kiedy ja wydrukowałem kwitek...pomimo jej zapewnień że będzie anulowany kwit trzymam w dokumentach bo znając ich złodziejskie praktyki kto wie czy nie ''przypomną ''sobie o tym za rok czy dwa...;D

za drugim razem dopadłem ją przy samochodzie kiedy wracałem już z kwitkiem wystawionym cztery minuty wcześniej bo parkometr przy RTV był nieczynny i musiałem przejść do drugiego a tam były już trzy czy cztery osoby...
kiedy kobita zaczęła mi podskakiwać powiedziałem jej wprost że nie odjedzie spod marketu a ja dzwonię na Policję ...

no i wymiękła...;D
nie dajcie się naciągać i ''doić''

Szczerze to boje się tam już jeździć na zakupy i nie będę jako protest ale tez dla mojego zdrowia psychicznego. Niech się w * pocałują
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.