Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zrekonstruowali przedwojenną, elegancką latarnię przed Sądem
~~Zarumieniony Żywotnik niezalogowany
18 lutego 2023r. o 16:58
~~Zasmuceni napisał(a): Fakt faktem, nie zawsze możemy liczyć na bezstronność sędziów, którzy rozpatrują sprawy. To przykre jak bardzo różnią się wyroki zapadające u nas od tych w Unii Europejskiej czy Stanów Zjednoczonych. Mieszkamy w Polsce, a tu panują czasami zwyczaje "wyrok na czyjeś życzenie, polecenie, żądanie" - niestety. Chcielibyśmy praworządności, ale tak trudno ją uzyskać. Abyśmy byli zdrowi, musimy się z tym pogodzić, albo zmienić kraj zamieszkania. Doświadczyliśmy sytuacji w sądzie, gdzie wojskowy i policjant pomimo, że w pojęciu 20 osób złamali prawo, sąd bolesławiecki uznał ich za praworządnych. Poparł tą decyzję także sąd odwoławczy. Wiemy, że to ustawka, ale jak wyżej twierdzimy, w takim kraju żyjemy. A latarnia, mogła nie być, bo mieszkańcy proszą o inne potrzeby, chociażby drogi dojazdowe do swoich domostw.

Nie jeśli rzeczy zaczną eksplodować ja nie muszę żyć pod butem i nie muszę opuszczać kraju. Dlaczego garstka niemoralnych głupców i patoli ma niszczyć normalnych ludzi. Pewnego dnia przesadzą i trafia przed bramy Piotra szybciej niż się spodziewają. Daj do siebie namiar chce pogadać o tej ustawce z wojskowym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Europejczyk niezalogowany
18 lutego 2023r. o 17:22
~~Porcelanowa Gynostemma napisał(a): Niemcom miasto odbudowują to będzie ich :-) stąd niemieckie czytanie prawa i stąd kryminaluziwanue Polaczków


A dlaczego ma być ich, mieszkamy we wspólnej Europie. To że mam właśnie mieszkanie w Madrycie wcale nie oznacza że Madryt jest mój.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobłękitny Jaskier niezalogowany
18 lutego 2023r. o 17:32
~~Zasmuceni napisał(a): Fakt faktem, nie zawsze możemy liczyć na bezstronność sędziów, którzy rozpatrują sprawy. To przykre jak bardzo różnią się wyroki zapadające u nas od tych w Unii Europejskiej czy Stanów Zjednoczonych. Mieszkamy w Polsce, a tu panują czasami zwyczaje "wyrok na czyjeś życzenie, polecenie, żądanie" - niestety. Chcielibyśmy praworządności, ale tak trudno ją uzyskać. Abyśmy byli zdrowi, musimy się z tym pogodzić, albo zmienić kraj zamieszkania. Doświadczyliśmy sytuacji w sądzie, gdzie wojskowy i policjant pomimo, że w pojęciu 20 osób złamali prawo, sąd bolesławiecki uznał ich za praworządnych. Poparł tą decyzję także sąd odwoławczy. Wiemy, że to ustawka, ale jak wyżej twierdzimy, w takim kraju żyjemy. A latarnia, mogła nie być, bo mieszkańcy proszą o inne potrzeby, chociażby drogi dojazdowe do swoich domostw.


Noooo, grubo pociągnełeś . A ja wiem swoje, każdy wyrok wydany nie po mojej myśli jest wyrokiem dla mnie niesprawiedliwym . "Sąd, sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie ". Tak, było jest i będzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~leszcz leszek niezalogowany
18 lutego 2023r. o 17:42
Latarnię ? Po co ? przecież że świeczkami gromadzą się żeby protestować w obronie sądów,aha no tak,pod latarnią najciemniej,zaPOmniałem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnożółta Jagoda niezalogowany
18 lutego 2023r. o 17:44
~~Europejczyk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Porcelanowa Gynostemma napisał(a): Niemcom miasto odbudowują to będzie ich :-) stąd niemieckie czytanie prawa i stąd kryminaluziwanue Polaczków


A dlaczego ma być ich, mieszkamy we wspólnej Europie. To że mam właśnie mieszkanie w Madrycie wcale nie oznacza że Madryt jest mój.

Biedny i naiwny jesteś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwony Nachyłek niezalogowany
18 lutego 2023r. o 18:20
~~ZZ plant napisał(a): Droge dojazdowa na Bema wreszcie zbudujcie, a nie latarnie, latarenki... tu jest bloto po kolana od ponad 4 lat nie mozna sie doprosic.

Gdzie jest to Bema
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobłękitny Liliowiec niezalogowany
18 lutego 2023r. o 19:54
~~Porcelanowa Gynostemma napisał(a): W Bolesławcu wolność słowa jest bardziej zniewolona niż w Rosji milicjo polityczna


w domu nic do powiedzenia nie mają
a ,na portalu się produkują
przyszedł mąż do domu lekko podchmielony
i pyta ,kto tu rządzi
dostał w papę ( od żony że podchmielony )
spytać nawet nie można
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowy Driakiew niezalogowany
18 lutego 2023r. o 22:49
Co jest redaktorze nie można napisać o korupcji i polityczności sędziów w Bolesławcu a wzajemnym kryciu w okr3gowym który powinien weryfikować ich "wyroki" jak to jest przecież nawet nie napisałam o partyjnej brydżystce ? Napiszcie o korupcji i ustawianiu wyroków !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza