Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy Spółdzielnia Mieszkaniowa "Bolesławianka" prawidłowo nalicza opłaty?
~~Złocistoruda Maciejka niezalogowany
21 marca 2023r. o 15:10
Co na to dictum Przewodnicząca Rady Nadzorczej Gęsikowska Marta-szefowa pani prezes????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marta niezalogowany
21 marca 2023r. o 16:09
~~Złocistoruda Maciejka napisał(a): Co na to dictum Przewodnicząca Rady Nadzorczej Gęsikowska Marta-szefowa pani prezes????


Jak to co , po pierwsze mieszkańcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowa Kufea niezalogowany
21 marca 2023r. o 17:42
~~pisowskie rozbiory Polski napisał(a): Polska jest jedynym krajem w Europie gdzie premier rządu pinokio zarabia na inflacji a wcześniej na kościelnych przekrętacha jeszcze wcześniej zrobił fortunę na pandemii. Idźcie na wybory !

nic dodać nic ująć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowa Kufea niezalogowany
21 marca 2023r. o 17:43
spółdzielnia to banda , dorabiają się na ludziach a przez 20 lat zaden blok nie powstał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malkon niezalogowany
21 marca 2023r. o 18:56
Ostatnio władze Spółdzielni Mieszkaniowej nie mogą sobie poradzić z tzw. nieposłusznymi lokatorami. To czy w kamienicach ciepło jest rozliczne przy pomocy tzw. podzielników czy bez ich udziału stanowią lokatorzy poszczególnych nieruchomości przeprowadzając głosowanie. zależności od decyzji lokatorów montowane są lub demontowane podzielniki. Jednakże źle zaczyna się dziać w momencie gdy większość lokatorów jest za podzielnikami, część osób tj. przeciwników podzielników nie wpuszcza do mieszkań monterów tych urządzeń. Tym samym ogrzewają swoje mieszkania jak chcą i nie zwracają uwagi, na to , że za ich niefrasobliwość płać inni lokatorzy . Na dowód tego, że mogą więcej i mieć swoich sąsiadów w głębokim poważaniu wystarczy spojrzeć na kamienic i zwrócić uwagę na uchylone, często przez cały dzień okna. Nie wiem dlaczego Władze Spółdzielni jeszcze tego problemu skutecznie nie rozwiązały. Chowanie głowy w piasek niczego nie rozwiązuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
21 marca 2023r. o 19:55
Mowa o Łukasiewicza, a na zdjęciu Gałczyńskiego. Autor nie dał z siebie nawet 30%...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognisty Bukszpan niezalogowany
21 marca 2023r. o 20:16
moja spółdzielnia to MZGM(ADM) i również mam takie kolosalne rachunki że głowa boli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowy Wrzosiec niezalogowany
21 marca 2023r. o 20:32
Spółdzielnie mieszkaniowe to jest jedna wielka komuna mieszkańców wykorzystywana przez garstkę zarządców z przydupasami.
Najwyższy czas by to g..no zlikwidować aby właściciele mieszkań mogli samodzielnie i w swoim interesie podejmować decyzje i odpłatnie zlecić ich wykonanie zatrudnionym zarządcom.
A co do CO, to jedynym sprawiedliwym rozwiązaniem są indywidualne mierniki ciepła, które mierzą ilość ciepła (w GJ) pobranego na mieszkanie, które stosowane są od ok 20 lat w budownictwie wielorodzinnym. Wtedy liczy się tylko cena GJ i każdy pobiera tyle ciepła na ile go stać. Na pewno nikt nikogo nie podgląda czy ma uchylone okna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie