Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Na Dzień Świętości Życia – Okno Życia w Bolesławcu!
~~Gosia niezalogowany
27 marca 2023r. o 6:53
Takiego okna życia nie powinno być wogole kiedy dziecko tam trafi skazane jest na dom dziecka do końca życia,bo nie ma uregulowanych papierów i nie może trafić do adopcji. Więc ten kto oddaje tam dziecko robi mu największą krzywdę.Każdy zasługuje na prawdziwy dom,a ludzi bezdzietnych jest dużo ,którzy mają dużo miłości i pokochają takiego malucha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznobiała Fasola niezalogowany
27 marca 2023r. o 7:10
~~Katarzyna napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Marek napisał(a): Następny cyrk z klerem

Przez takich niedojrzałych idiotów jak kilku podpisujących się tu "panów ' kobiety boją się macierzyństwa i właśnie dlatego decydują się na pozostawienie dziecka w oknie albo co gorzej na aborcję...

Kobiety boją się zachodzić w ciążę przez czarnych katabasów i ich sługusów w rządzie i parlamencie, ...!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielaty Mikołajek niezalogowany
27 marca 2023r. o 9:43
~~Gosia napisał(a): Takiego okna życia nie powinno być wogole kiedy dziecko tam trafi skazane jest na dom dziecka do końca życia,bo nie ma uregulowanych papierów i nie może trafić do adopcji. Więc ten kto oddaje tam dziecko robi mu największą krzywdę.Każdy zasługuje na prawdziwy dom,a ludzi bezdzietnych jest dużo ,którzy mają dużo miłości i pokochają takiego malucha.

Przecież takie dziecko może też być adoptwane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielaty Mikołajek niezalogowany
27 marca 2023r. o 9:46
~~Wrzosowy Winobluszcz napisał(a): Wygrabiłem dziś na działce dżdżownice mogę podrzucić? Toż to stworzenie tego co go od krzyża oderwali.

Dżdżownica jednak znacznie różni się od człowieka, choćby mózgiem i myśleniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Maciek niezalogowany
27 marca 2023r. o 9:58
Księża mają gdzie teraz swoje dzieci oddawać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawy Ogórecznik niezalogowany
27 marca 2023r. o 16:46
~~Popielaty Mikołajek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wrzosowy Winobluszcz napisał(a): Wygrabiłem dziś na działce dżdżownice mogę podrzucić? Toż to stworzenie tego co go od krzyża oderwali.

Dżdżownica jednak znacznie różni się od człowieka, choćby mózgiem i myśleniem.

Dżdżownice są pożytecznymi zwierzętami, bo spulchniają glebę, nie strajkują, nie politykują ,tak jak człowiek, tylko wykonują dobrą robotę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkły Kuklik niezalogowany
28 marca 2023r. o 4:06
~~Popielaty Mikołajek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Gosia napisał(a): Takiego okna życia nie powinno być wogole kiedy dziecko tam trafi skazane jest na dom dziecka do końca życia,bo nie ma uregulowanych papierów i nie może trafić do adopcji. Więc ten kto oddaje tam dziecko robi mu największą krzywdę.Każdy zasługuje na prawdziwy dom,a ludzi bezdzietnych jest dużo ,którzy mają dużo miłości i pokochają takiego malucha.

Przecież takie dziecko może też być adoptwane.
Najpierw dziecko może trafić do rodziny zastępczej, a potem do adopcji. Nie jest skazane do końca życia. Okno Życia to daje właśnie taką szansę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowy Grab niezalogowany
28 marca 2023r. o 8:59
~~Gąsienica napisał(a): A jeśli taka osoba po 20 latach spotka swojąą matkę lub syna i będą razem, a przecież nie będzie ono znało swojej tożsamości i istnieje taka możliwość , że spotkają się to im współczuje w tym ich współżyciu Może to też być brat, siostra ,ciotka itp.Dzieci skazane na coś takiego.Nie udawajmy, że takiej opcji może nie być.

Zawsze można zrobić test DNA na powinowactwo. Teraz to już nie problem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie