Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Odszedł Jacek Olesiński
~~Ania niezalogowany
29 czerwca 2023r. o 21:43
~~Angela napisał(a): Tęsknię za dr Jackiem, nie mogę pogodzić się z tym, że już go nie ma... Dlaczego dobrzy ludzie tak szybko odchodzą...
Również okropnie mi brakuje dr.Jacka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Angela niezalogowany
4 lipca 2023r. o 1:03
Dr Jacek był wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Inni lekarze niestety nie myślą o pacjencie. Jak ktoś choruje przewlekłe to ma duży problem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białobrązowy Kaczeniec niezalogowany
5 lipca 2023r. o 16:49
~~Angela napisał(a): Proszę o polecenie lekarza w Bolesławcu. Może ktoś orientuje się kto zastępuje dr Jacka Olesińskiego? Był wspaniałym lekarzem i empatycznym człowiekiem. Znałam dr od la, pomagał i wspierał, pozostawił pustkę w moim sercu...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22880
TomAndJerry
5 lipca 2023r. o 20:39
Tego człowieka nie da się zastąpić. Dzięki niemu dziś jestem w pełni funkcjonującym dojrzałym facetem. Jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebował z kimś pogadać, to sprawdzę Annę Miadziołko-Bronowicką. Byłem na jednym z jej wykładów i sposób myślenia miała bardzo zbliżony do Jacka. Nie wiem jednak czy to bedzie to czego potrzebuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~obserwator niezalogowany
5 lipca 2023r. o 20:56
Najpierw spełnianie ambicji rodziców, potem gonitwa szczurów by innym dorównać, a następnie wizyty u lekarzy. A weź jeden z drugim menażkę, stary namiot i w Polskę na łono przyrody gdzie nie ma zasięgu telefon i brak internetu. Obejdzie się po takiej kuracji bez doktora.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Angela niezalogowany
6 lipca 2023r. o 3:57
Z całym szacunkiem...ale nie wie Pan o czym mówi. Gdyby to było takie proste to inaczej by wszystko wyglądało. Jednak świadomość społeczeństwa jest ograniczona. ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Dziewięćsił niezalogowany
6 lipca 2023r. o 16:42
~~Angela napisał(a): zacunkiem...ale nie wie Pan o czym mówi. Gdyby to było takie proste to inaczej by wszystko wyglądało. Jednak świadomość społeczeństwa jest ograniczona. ..

Nie wiem czy świadomość społeczeństwa jest ograniczona. Wiem że kiedyś nie było szkolnych psychologów, ludzie ciężko pracowali fizycznie i nie było takich problemów jak są dzisiaj. Coraz młodsi ludzie trafiają na Tysiąclecia. Są uczniowie na nauczaniu zdalnym w średnich szkołach bo się boją przebywania w społeczeństwie. Coś na to ma wpływ. I tu trzeba szukać problemu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniły Ostrokrzew niezalogowany
8 lipca 2023r. o 3:17
Lekarz ,a umarł i to na zawał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza