Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Odszedł Jacek Olesiński
~~Angela niezalogowany
20 maja 2023r. o 5:04
Może to dziwne, ale bardzo tęsknię za dr Jackiem. Kiedy pomyślę, że już się nie zobaczymy, że o nic już nie będę mogła zapytać ani zadzwonić to ogarnia mnie smutek... Nigdy wcześniej nie spotkałam takiego b lekarza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~OLO niezalogowany
21 maja 2023r. o 15:18
LECZYŁ LUDZI---ALE SAM ZE SOBĄ, NIE MÓGŁ SOBIE PORADZIĆ .....!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Angela niezalogowany
22 maja 2023r. o 2:13
Nie rozumiem w jaki sposób nie mógł sobie poradzić? Był wspaniałym lekarzem i empatycznym człowiekiem. Na zawsze pozostanie w mojej pamięci...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Angela niezalogowany
30 maja 2023r. o 2:00
Bardzo tęsknię za dr Jackiem. Takich lekarzy nie ma wielu. Był w trudnych dla mnie momentach, okazywał wsparcie a teraz już go nie ma. Mógł jeszcze żyć wiele lat. To takie smutne...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modrawy Nawłoć niezalogowany
1 czerwca 2023r. o 22:54
~~Pacjent napisał(a): A ja wciąż nie mogę uwierzyć :'( tak po prostu nagle go nie ma... nie wiem czy tylko ja, czy każdy jego pacjent miał wrażenie, że przychodzi się do dobrego kolegi, który zawsze budował poczucie, że będzie dobrze... i wielu naprawdę pomógł przetrwać a nawet wyjść na prostą i zacząć żyć pełnią życia. Dla mnie to był najważniejszy lekarz w moim życiu z którym można było wdać się w rozmowę na dowolnym poziomie... i miał ten genialny dystans do życia i świata. Wiedział, że jesteśmy tylko pyłem a jego zadanie to pomóc nam żyć komfortowo na ile to możliwe. Jacku, dziękuję Ci za pomoc, za to że przywróciłeś mnie do życia.

To prawda , Najszczersza prawda , jeśli to prawda że już go nie spotkamy ... to bardzo , bardzo boli . Tak to prawda , czułem się na wizytach i rozmowie jak z dobrym kolegą , który i mi w życiu pomógł i postawił świat na nowo bym dalej żył jak człowiek . Był to człowiek i lekarz jakiego wszyscy już raczej nie spotkamy w gabinecie , był jedyny w swoim rodzaju , miał to coś czego wszystkim ludziom brakuje. Nigdy nie zapomnę tak dobrego człowieka. Wolał bym by to , że odszedł od nas nigdy nie miało miejsca :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Angela niezalogowany
2 czerwca 2023r. o 1:11
~~Modrawy Nawłoć napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pacjent napisał(a): A ja wciąż nie mogę uwierzyć :'( tak po prostu nagle go nie ma... nie wiem czy tylko ja, czy każdy jego pacjent miał wrażenie, że przychodzi się do dobrego kolegi, który zawsze budował poczucie, że będzie dobrze... i wielu naprawdę pomógł przetrwać a nawet wyjść na prostą i zacząć żyć pełnią życia. Dla mnie to był najważniejszy lekarz w moim życiu z którym można było wdać się w rozmowę na dowolnym poziomie... i miał ten genialny dystans do życia i świata. Wiedział, że jesteśmy tylko pyłem a jego zadanie to pomóc nam żyć komfortowo na ile to możliwe. Jacku, dziękuję Ci za pomoc, za to że przywróciłeś mnie do życia.

To prawda , Najszczersza prawda , jeśli to prawda że już go nie spotkamy ... to bardzo , bardzo boli . Tak to prawda , czułem się na wizytach i rozmowie jak z dobrym kolegą , który i mi w życiu pomógł i postawił świat na nowo bym dalej żył jak człowiek . Był to człowiek i lekarz jakiego wszyscy już raczej nie spotkamy w gabinecie , był jedyny w swoim rodzaju , miał to coś czego wszystkim ludziom brakuje. Nigdy nie zapomnę tak dobrego człowieka. Wolał bym by to , że odszedł od nas nigdy nie miało miejsca :(

Serce boli, ale trzeba żyć dalej... dla dr Jacka, który pewnie patrzy na nas i dalej wspiera, choć teraz z daleka. Takiego drugiego już nigdy nie będzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ryszard Wilamowski niezalogowany
19 czerwca 2023r. o 15:21
Dlaczego ludzie tak szybko odchodzą.Zostaje po nich smutek i żal.Niech spoczywa w pokoju.Dołàczył do swojego ojca- Zygmunta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Angela niezalogowany
29 czerwca 2023r. o 6:51
Tęsknię za dr Jackiem, nie mogę pogodzić się z tym, że już go nie ma... Dlaczego dobrzy ludzie tak szybko odchodzą...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.