Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Odszedł Jacek Olesiński
~~Angela niezalogowany
8 lipca 2023r. o 3:28
Przykre to, ale choroba nie wybiera. Dodatkowo wszechobecny stres robi swoje. Wielka niepowetowana strata...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ultramarynowa Abelia niezalogowany
8 lipca 2023r. o 21:46
~~Angela napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pietka napisał(a): Oles to co sie wydazylo wstrzasnelo mna.O Jezu.RIP

Nadal nie mogę pogodzić się z tym, że dr Jacka już nie ma. Nie wiem gdzie szukać takiego lekarza , uratował
moje dziecko, potem pomagał od lat w różnych sytuacjach. Nawet nie wiem co się stało...

To co się w końcu stało z doktorem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JP3 niezalogowany
8 lipca 2023r. o 22:33
~~Ultramarynowa Abelia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Angela napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Pietka napisał(a): Oles to co sie wydazylo wstrzasnelo mna.O Jezu.RIP

Nadal nie mogę pogodzić się z tym, że dr Jacka już nie ma. Nie wiem gdzie szukać takiego lekarza , uratował
moje dziecko, potem pomagał od lat w różnych sytuacjach. Nawet nie wiem co się stało...
To co się w końcu stało z doktorem?

Umarł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Angela niezalogowany
9 lipca 2023r. o 3:56
Jakaś osoba wcześniej pisała, że dr Jacek miał zawał...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Angela niezalogowany
13 lipca 2023r. o 6:43
TomAndJerry napisał(a): Tego człowieka nie da się zastąpić. Dzięki niemu dziś jestem w pełni funkcjonującym dojrzałym facetem. Jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebował z kimś pogadać, to sprawdzę Annę Miadziołko-Bronowicką. Byłem na jednym z jej wykładów i sposób myślenia miała bardzo zbliżony do Jacka. Nie wiem jednak czy to będzie to czego potrzebuję.

Czy Pani Anna jest psychologiem? Czy przyjmuje też w Bolesławcu? Będę wdzięczna za odpowiedź.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladożółty Kalocefalus niezalogowany
25 lipca 2023r. o 22:21
Smutek...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Angela niezalogowany
27 lipca 2023r. o 6:46
To prawda... tęsknię za dr Jackiem. Nawet nie zdawałam sobie sprawy jaki był dla mnie ważny, dopuki nie odszedł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwony Ziarnopłon niezalogowany
14 sierpnia 2023r. o 14:09
Będę tesknila , był mi bardzo bliski..Do zobaczenia tam.Ewa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.