Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Odszedł Jacek Olesiński
~~Angela niezalogowany
8 maja 2023r. o 16:25
Proszę o polecenie lekarza w Bolesławcu. Może ktoś orientuje się kto zastępuje dr Jacka Olesińskiego? Był wspaniałym lekarzem i empatycznym człowiekiem. Znałam dr od la, pomagał i wspierał, pozostawił pustkę w moim sercu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Angela niezalogowany
8 maja 2023r. o 19:05
Nadal nie mogę uwierzyć w to co się stało. Wspaniały lekarz, empatyczny i miły człowiek. Znałam dr od lat, pozostawił w moim sercu pustkę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Grujecznik niezalogowany
8 maja 2023r. o 21:12
Nie ma nikogo innego... sam zastanawiam się co dalej... niby wszystko jest naprawione, udało się, ale w razie problemów on zawsze był i dawał poczucie, że jest bezpiecznie, zawsze można z nim porozmawiać a on pomoże...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Angela niezalogowany
9 maja 2023r. o 16:37
A może dr Krystian Antoniewicz? Ma dobre opinie w Internecie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowy Rozwar niezalogowany
9 maja 2023r. o 16:51
Niejednemu rentę załatwił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Angela niezalogowany
13 maja 2023r. o 3:38
~~Pietka napisał(a): Oles to co sie wydazylo wstrzasnelo mna.O Jezu.RIP

Nadal nie mogę pogodzić się z tym, że dr Jacka już nie ma. Nie wiem gdzie szukać takiego lekarza , uratował
moje dziecko, potem pomagał od lat w różnych sytuacjach. Nawet nie wiem co się stało...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Angela niezalogowany
13 maja 2023r. o 3:46
~~Urszula napisał(a): Jest mi ogromnie przykro.Nie wiem jak sobie poradze bez Pana doktora.Jakos nie moge ogarnąć tego ,że Pana doktora nie ma wśród Nas

Ja też nie wyobrażam sobie życia bez doktora Jacka, płakałam jak dowiedziałam się, że już go nie ma...
Gdzie szukać takiego dobrego specjalisty i życzliwego człowieka...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Asia niezalogowany
13 maja 2023r. o 20:02
Będzie mi go brakowało, bardzo dobry specjalista i człowieka. Do kogo teraz, drugiego takiego Doktora Jacka już raczej nie będzie. Jest mi bardzo przykro, kondolencje dla rodziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza