Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pijany kierowca mercedesa uciekając przed policją uderzył w ogrodzenie
~~Pięciornik gęsi niezalogowany
15 maja 2023r. o 0:21
Pijany kierowca to śmierć. Kto jest bardziej niebezpieczny pijany czy 65 letni.w tym kraju chorym 65lat to już zagrzybiala starość. Przykre
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Greg niezalogowany
15 maja 2023r. o 7:14
Problem polega na tym ,że ludzie nie dopuszczają do swojej świadomości że nie nadają się już do prowadzenia pojazdu. Peselu się nie cofnie , trzeba odłożyć prawko na półkę , sprzedać auto i przesiąść się na komunikację zbiorową.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rezedowa Choina niezalogowany
15 maja 2023r. o 8:27
~~Ciemnoczekoladowy Wawrzynek napisał(a): Policjanci scigając nie spowodowali niebezpieczeństwa ? Podjechali bez świateł ale sygnały taaak może jeszcze planowali pojechać gdzie oświetlenia nie będzie i tam zatrzymać to by się okazało że narkotyki mieliAż nie chce mi się wierzyć, że można być aż tak durnym, ale po twoim komentarzu widzę że można. Żal mi ciebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowy Rozwar niezalogowany
17 maja 2023r. o 6:31
~~Greg napisał(a): Problem polega na tym ,że ludzie nie dopuszczają do swojej świadomości że nie nadają się już do prowadzenia pojazdu. Peselu się nie cofnie , trzeba odłożyć prawko na półkę , sprzedać auto i przesiąść się na komunikację zbiorową.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
18 maja 2023r. o 5:06
Jakby miał Skodę Octawię to by uciekł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ten niezalogowany
18 maja 2023r. o 21:10
Waw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rty niezalogowany
19 maja 2023r. o 10:43
Nietrzeźwość za kierownicą to duże zagrożenie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Teo niezalogowany
19 maja 2023r. o 18:48
Tak popił, że z samochodem się wypier...ł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza