Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bernard Łętowski LIVE dziś w samo południe - 19 urodziny Bolec.Info
11445
PanM
16 maja 2023r. o 11:06
Bernard napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): Czy Pan osobiście zainteresowany jest pomysłami, innowacjami, inicjatywami wypływającymi od forumowiczów Bolec-Info ?


Osobiście nie, służbowo owszem : )

To akurat da się zauważyć. Pana osobisty stosunek do niektórych widać też " SŁUŻBOWO .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
16 maja 2023r. o 11:08
PanM napisał(a):
Ktoś napisał: Bernard napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: PanM napisał(a): Czy Pan osobiście zainteresowany jest pomysłami, innowacjami, inicjatywami wypływającymi od forumowiczów Bolec-Info ?


Osobiście nie, służbowo owszem : )
To akurat da się zauważyć. Pana osobisty stosunek do niektórych widać też " SŁUŻBOWO .



Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci banem : )

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
16 maja 2023r. o 13:55
Bernard napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Bernard napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: PanM napisał(a): Czy Pan osobiście zainteresowany jest pomysłami, innowacjami, inicjatywami wypływającymi od forumowiczów Bolec-Info ?


Osobiście nie, służbowo owszem : )
To akurat da się zauważyć. Pana osobisty stosunek do niektórych widać też " SŁUŻBOWO .



Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci banem : )

Banowanie jest atrybutem będącym w gestii moderatorów. My forumowicze możemy jedynie prowokować redakcję do takich decyzji. Nie da się ukryć decyzji BARDZO WYBIÓRCZYCH.
Konkretnie Panie Bernardzie proszę sprecyzować co ma Pan na myśli pisząc " RZUCI BANEM ".

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
16 maja 2023r. o 14:24
To był żart. Decyzje banowania nie są wybiórcze. Ban jest nagrodą za zasługi w zaśmiecaniu wątków czy też szerzeniu propagandy i dezinformacji. Krytykę pod adresem moderatorów najlepiej skierować podczas piątkowego spotkania online z naczelnym do niego.
LIVE będzie w samo południe.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
16 maja 2023r. o 17:00
Aby nie było złudzeń napisałem do " Janusza " wierszyki. Oto jeden z nich.
Odgryź się , odgryź się nie patrz że masz bana. Nikt nie będzie w naszej wiosce robił z ciebie dzbana. Skup się Jasiek zbierz swe moce , bo gdy dasz ze siebie wszystko . Też dasz radę wierszyk sklecić ale przecież to nie wszystko. Sięgnij w swe przepastne strony w GB zapisane dmuchaj w trąby , w dzwon uderzaj i nawalaj w tarabany.
JaJan bykiem jestem waszym . Mimo żem ZABLOKOWANY. Robię z was cielęta . Ja napędzam forum całe niech każdy pamięta. Jestem wielki, jestem mądry , jestem nawet cwany. Lecz jak zawsze w takich razach ZBIERAM TYLKO BANY.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morus niezalogowany
16 maja 2023r. o 17:14
Ładny wierszyk, janusze nie potrafią takich pisać więc punkt dla pana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 ten prawdziwy niezalogowany
17 maja 2023r. o 9:24
Janusz nie będę dolewał oliwy do ognia ,
nie interesowały mnie nigdy osobiste wywody typu , z kim i kiedy , szedłeś szybkim krokiem z wypięta piersią wyciągając dość delikatne osobiste tragedie , kiedy mieczem się wojuje można również od niego zginąć,
nie będę wyliczał jakie grzechy popełniłeś , inni też nie byli święci łącznie z moją osobą ,
rozmowa na ławce wniosła poprawę choć nie do końca zadawalająca , euforia popierających
twoją osobowość stanowiła u mnie niezrozumienie .
Dzisiaj po przeczytaniu wyjaśnień pana
Łętowskiego mam pełne zrozumienie zablokowania odnośnie zaśmiecania propagandą , wywodami osobistymi
w jakimś stopniu ponosiły mnie emocje które
doprowadzały do takowych reakcji .
Nie chciałbym byś użył to jako tłumaczenie
lub przejścia na stronę redakcji , lecz nikt nie zmieni mojego nastawienia jakim jest wrażliwość na krzywdę wyrządzającą
osobom nie mogącym się obronić , a jest
takowych wiele .
Janusz mniej nienawiści , więcej pokory i zrozumienia a świat stanie się barwniejszy ,
właśnie oglądałem przed chwilą przeprosiny
redaktora twojego ulubionego szkiełka
za wczorajszą wpadkę , spodobał mi się zwrot do widzów „nieraz język jest szybszy „
Pozdrawiam.




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiały Osteospermum niezalogowany
17 maja 2023r. o 15:23
Czy fakty historyczne dotyczące rzezi wołyńskiej to Pana zdaniem dezinformacja czy propaganda? Wyjaśni Pan bo zwykle posty przypominające o tych wydarzeniach są usuwane.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie