Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Popraw swoją segregację śmieci, nie będziesz płacił więcej
~~mmm niezalogowany
18 maja 2023r. o 5:44
ciekawe czy w blokach też sprawdzają czy zaś doje.ba.li się do właścicieli domków bo Roman tylko to potrafi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falkonetti niezalogowany
18 maja 2023r. o 7:18
~~Złocisty Mak napisał(a): Można sobie ręce po pachy urobić, żeby wypłukać butelkę po soku pomidorowym. A wody idzie jak na kąpiel w wannie…

o proszę ...jest kolejny ''krezus'' ;D
tylko widzisz sporo mam w miesiącu takich butelek a na soku nie koniec...słoiki po majonezie, po musztardzie czy keczupie...
zapłacisz mi podstawę za wodę i podwójnie za ścieki? ;D
zadeklaruj się ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Mina niezalogowany
18 maja 2023r. o 11:19
Robimy za nich robotę.placimy.ai tak się. Przypierdalaja.skandal i chamstwo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~alf niezalogowany
18 maja 2023r. o 11:19
Nikt Ci nie każe myć butelki po soku! Czytaj ze zrozumieniem - opróżnione to nie znaczy umyte:
https://segregujna5.um.warszawa.pl/rozpracuj-odpad-odpowiedz/wyrzuc-do-szkla/




~~Falkonetti napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocisty Mak napisał(a): Można sobie ręce po pachy urobić, żeby wypłukać butelkę po soku pomidorowym. A wody idzie jak na kąpiel w wannie…

o proszę ...jest kolejny ''krezus'' ;D
tylko widzisz sporo mam w miesiącu takich butelek a na soku nie koniec...słoiki po majonezie, po musztardzie czy keczupie...
zapłacisz mi podstawę za wodę i podwójnie za ścieki? ;D
zadeklaruj się ...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Starozłota Pęcherznica niezalogowany
18 maja 2023r. o 14:46
jaka segregacja
państwo od kilku lat nie jest w stanie
rozwiązać SKUPU opakowań
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ilona niezalogowany
18 maja 2023r. o 14:54
Po co segregować skoro śmieciarka która zabiera zmieszane wraz z nimi zabiera tzw. zielone.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Emma niezalogowany
18 maja 2023r. o 16:18
A czy segregacja śmieci dotyczy również pracowników Miejskiego Zakładu Komunalnego? Jako mieszkanka bloku segreguję śmieci. Jednak ekipa, która zabiera je z poszczególnych pojemników kilka dni temu wrzuciła do jednej ciężarówki recyklingowej śmieci czarnych pojemników i brązowego.
Więc pytanie do Pana Prezesa. Co mam odpowiedzieć na pytanie mojego syna. "Mamo, uczysz mnie segregować śmieci, brałem udział w konkursie o segregacji śmieci, a Panowie zmieszali to co my segregowaliśmy:("
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielona Jukka niezalogowany
18 maja 2023r. o 16:25
Jasiu co zapieprzył czajnik i go nie oddał... jego nick znalazł się na cenzurze XDDD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza