Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lex Tusk

~~Taka prawda niezalogowany
20 września 2023r. o 11:52
Dziadu się budzi , zaraz zaczną go ubierać. Najpierw pampers.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiały Jastrzębiec niezalogowany
20 września 2023r. o 12:10
Janusz POdobno już wstał .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~STRAŻ GRANICZNA niezalogowany
20 września 2023r. o 12:12
TYLKO Świnie siedzą W kinie . ZIELONA GRANICA .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiały Jastrzębiec niezalogowany
20 września 2023r. o 12:38
Ojciec Agnieszki Holland - Henryk Holland , Publikował w gazecie Młodzież Stalinowska ,w 1944 roku zostaje przyjęty do PZPR , 1945 roku zostaje redaktorem naczelnym tygodnika Walka Młodych , jednego z najbardziej obrzydliwych pism stalinowskich . BYŁ JEDNYM Z REDAKTORÓW DZIEŁ LENINA I STALINA wydanych przez wydawnictwo KSIĄŻKA I WIEDZA .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiały Jastrzębiec niezalogowany
20 września 2023r. o 12:45
Jasiu, to Henryk Holland POwinien zostać twoim IDOLEM , dzieła o Stalinie i Leninie napisał . Większej OURWY nie znajdziesz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~stara doradczyni niezalogowany
20 września 2023r. o 12:45
~~Brudnobiały Jastrzębiec napisał(a): Ojciec Agnieszki Holland - Henryk Holland , Publikował w gazecie Młodzież Stalinowska ,w 1944 roku zostaje przyjęty do PZPR , 1945 roku zostaje redaktorem naczelnym tygodnika Walka Młodych , jednego z najbardziej obrzydliwych pism stalinowskich . BYŁ JEDNYM Z REDAKTORÓW DZIEŁ LENINA I STALINA wydanych przez wydawnictwo KSIĄŻKA I WIEDZA .

Ale willi ,jak Kaczyński,od Bieruta od dostał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PZPRPEŁO niezalogowany
20 września 2023r. o 12:53
Człowieku , NAPRAWDĘ nie widzisz jakie OURWY teraz POpierają PEŁO . SAMI KOMUNIŚCI .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielata Rzeżucha niezalogowany
20 września 2023r. o 12:55
~~Jurko61 napisał(a): Jaki podkład polecacie na fioletowy nos?


Ha ha ha ha boli ????
I ma boleć cieniasku…..!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza