Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Za trzy lata ma powstać nowy most na Bobrze i dwa ronda
~~Szarawozielony Powojnik niezalogowany
30 maja 2023r. o 6:58
Panie P.R. co z placem na ul. Zgorzeleckiej i Centrum Przesiadkowym? Dalej mam wyliczać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Roman niezalogowany
30 maja 2023r. o 7:09
~~Szarawozielony Powojnik napisał(a): Panie P.R. co z placem na ul. Zgorzeleckiej i Centrum Przesiadkowym? Dalej mam wyliczać?

A no nic, po 1 mieszkańcy. .Ławek wam nastawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ewa niezalogowany
30 maja 2023r. o 7:53
Ile razy już to słyszałam od komuny do dyktatury ale medal przypięty za osiągnięcia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malkon niezalogowany
30 maja 2023r. o 8:40
Czytając większość komentarzy mam wrażenie, że co niektórzy piszą tylko po to żeby pisać i dowalać komuś pajdę bzdur. Cóż "pisać każdy może raz trochę lepiej raz trochę gorzej".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwony Bukszpan niezalogowany
30 maja 2023r. o 8:43
~~Szarawozielony Powojnik napisał(a): Panie P.R. co z placem na ul. Zgorzeleckiej i Centrum Przesiadkowym? Dalej mam wyliczać?


Odpowiedź z UM w sprawie centrum przesiadkowego i tego placu:
Odpowiadając na Pana mail (pytanie nr 2) informuję, że Miasto nadal ma w swoich planach budowę Subregionalnego Centrum Przesiadkowego wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą.

Realizacja tego zadania jest jednak uzależniona od dostępności i możliwości pozyskania zewnętrznych źródeł finansowania w postaci środków pochodzenia unijnego lub krajowego.



Na pytanie nr 1 odpowiedź zostanie udzielona przez Wydział Mienia i Gospodarki Przestrzennej tut. Urzędu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~L78 niezalogowany
30 maja 2023r. o 8:43
Ciekawe, na które wybory będziemy musieli poczekać z otwarciem - samorządowe, parlamentarne, prezydenckie???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Laik niezalogowany
30 maja 2023r. o 11:37
Pytanie: dlaczego te ronda mają taki dziwny kształt? Czy nie mogą być jakoś tak równiej zaprojektowane aby przejazd przez nie był bezpieczniejszy i bardziej intuicyjny? Przecież jest miejsce dookoła. Czy nowe rozwiązania nie powinny poprawiać komunikacji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnożółta Śnieguliczka niezalogowany
30 maja 2023r. o 14:03
~~Wiki napisał(a): Zauważcie że,Pisiory wszystko obiecują ale za dwa trzy lata ale wy polecicie głosować a jak bo może będzie

Jakie Pisiory? W Bolesławcu PiS nie rządzi. W Bolesławcu rządzi Partia Bezpartyjnych samorządowców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego