Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy!
REKLAMA Kamil Barczyk
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pijani nieletni zaatakowali mężczyznę nieopodal wiaduktu, zostali zatrzymani przez policję
~~Rdzawozłoty Słoneczniczek niezalogowany
6 czerwca 2023r. o 22:17
~~Jaszczak napisał(a): noi się gawliki doigrali

sam biłeś bezdomnych i chodzisz praktycznie codziennie pod wpływem różnych substancji więc łaskawie się nie udzielaj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gros niezalogowany
8 czerwca 2023r. o 20:45
Na drugi raz trzeba im mordy porozbijać żeby pamiętali do końca życia! że nie wolno nikogo zaczepiać! wódka nie jest dla gówniarzy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
9 czerwca 2023r. o 14:51
~~Gros napisał(a): Na drugi raz trzeba im mordy porozbijać żeby pamiętali do końca życia! że nie wolno nikogo zaczepiać! wódka nie jest dla gówniarzy!
odezwał się " elektorat" pisu ....co to co niedzielę do kościoła a w tygodniu hulaj dusza piekła nie ma ....hahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Diaskia niezalogowany
10 czerwca 2023r. o 8:18
~~Rdzawozłoty Słoneczniczek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jaszczak napisał(a): noi się gawliki doigrali

sam biłeś bezdomnych i chodzisz praktycznie codziennie pod wpływem różnych substancji więc łaskawie się nie udzielaj

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Angela niezalogowany
10 czerwca 2023r. o 8:21
To jest to teraz bezdomny a za chwilę będą porywać ludzi z ulicy bo nikt nie zrobił tego co trzeba. Raz oni powinni oberwać i rodzice tak samo bo degeneratow. wychowuja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Angela niezalogowany
10 czerwca 2023r. o 8:26
Jestem zdania że kary powinny być tak dotkliwe żeby ojciec matka dziadkowie i ciotki a na końcu szkoła uczyła że na pewne rzeczy absolutnie nie ma przyzwolenia bo wylecimy na ulicę i nikt nam nie pomoże bo nie chcą mieć z nami nic wspólnego. Zabrać świadczenia wyrzucić z pracy z pieczątka nieudolny rodzic i tyle. Będzie trzeba się opamiętać i wychowywać a nie plastikowe paluchy kleić i bezmyślnie gapić się w Netflix.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
12 czerwca 2023r. o 12:20
~~Angela napisał(a): To jest to teraz bezdomny a za chwilę będą porywać ludzi z ulicy bo nikt nie zrobił tego co trzeba. Raz oni powinni oberwać i rodzice tak samo bo degeneratow. wychowuja

Fakt nie powinni się tak zachowywać, bo ani alkohol ani bicie się i innych nie jest na miejscu, ale ilu ja w BOLESŁAWCU na mieście widzę ''degeneratow'' którzy w młodości zrobili to i owo jeszcze przed 18nastką i chodzą po ulicach a niektórzy to nawet piastują wysokie stanowiska...ale jak to mówią : nie pamięta wół jak cielęciem był...
Ps. a najśmieszniejsze jest to, że najwięcej w temacie wypowiadają się osoby które w młodości swięte nie były ...hipokryzja!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Radosław Palczewski!