Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Parking przy Leśnym Potoku - jak Wam się podoba?
~~Januszek niezalogowany
11 lipca 2023r. o 17:14
Dziura w portfelu nie. Płacę telefonem.
Słoma z butów nie ale u panów może trawa z pobocza jak parkujecie gdzie popadnie. (Odnosząc się do filmu). Życzę sukcesów w życiu zawodowym i osobistym oraz mniej zazdrości bo my Polacy z tego słyniemy. Każdy na ten leesing ciężko pracuje. Średnia wieku autobusów jest dużo niższa niż waszych aut. Lepiej wybrać bezpieczny transport i nie zagrażać sobie i innym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jozo niezalogowany
11 lipca 2023r. o 20:25
~~Januszek napisał(a): Dziura w portfelu nie. Płacę telefonem.
Słoma z butów nie ale u panów może trawa z pobocza jak parkujecie gdzie popadnie. (Odnosząc się do filmu). Życzę sukcesów w życiu zawodowym i osobistym oraz mniej zazdrości bo my Polacy z tego słyniemy. Każdy na ten leesing ciężko pracuje. Średnia wieku autobusów jest dużo niższa niż waszych aut. Lepiej wybrać bezpieczny transport i nie zagrażać sobie i innym.


Co ci uju złamany przeszkadza że ktoś jeździ starszym samochodem.
Mam kilka samochodów w tym jeden 30 letni. Ale samochód jest sprawny w 100%, bez problemu przechodzi przeglądy, nie ma żadnych luzów, wycieków, hamulce ma sprawne, nie rdzewieje, światła ma sprawne, nawet klimę ma sprawną bez dobijania co roku i pali 1/4 tego co spalają te niemieckie suwy z którego jesteś tak dumny.
I będę nim jeździł bo po pierwsze go lubię, po drugie żaden półgłówek nie będzie mi mówił, że mam na rozkaz niemców kupować co trzy lata nówkę z salonu bo niemiecki przemysł to przemysł samochodowy i bez połgłówków z Polski ten przemysł upadnie.
Tak że ciesz się młocie swoją "nówką" z salonu bo za trzy lata będziesz musiał go złomować, bo obecne samochody nie przewidują napraw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ne ne niezalogowany
11 lipca 2023r. o 20:43
~~Januszek napisał(a): Dziura w portfelu nie. Płacę telefonem.
Słoma z butów nie ale u panów może trawa z pobocza jak parkujecie gdzie popadnie. (Odnosząc się do filmu). Życzę sukcesów w życiu zawodowym i osobistym oraz mniej zazdrości bo my Polacy z tego słyniemy. Każdy na ten leesing ciężko pracuje. Średnia wieku autobusów jest dużo niższa niż waszych aut. Lepiej wybrać bezpieczny transport i nie zagrażać sobie i innym.

Chłopie nikt Ci nie zazdrości ale nie ciskaj się, że ktoś jeździ starszym samochodem bo go nie stać na inny. Ja mam starszy samochód, ponieważ go lubię, mam go za gotówkę i nie muszę brać udziału w wyścigu szczurów żeby spłacić leasing. W dupie mam to, że Ci się to nie podoba. Płać sobie za ten samochód i ciesz się nim ale nie jątrz na tych którzy jeżdżą starymi samochodami. Płać sobie jak chcesz- ja płacę gotówką bo jestem wolnym człowiekiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Januszek niezalogowany
11 lipca 2023r. o 22:51
Każdy wyraził swoją opinię ale czytać trzeba ze zrozumieniem. Problem poruszony jest w tym czy innych tematach to brak parkingów w Bolesławcu. Oc musi zdrożeć a przeglądy muszą być na wzór niemieckich. Wtedy średnia wieku i stan techniczny będzie miał znaczenie. I zamiast paru jak piszesz będziesz miał jeden. Najlepiej zabetonować całe miasto bo byle pan inwestycje poczynił za 8 tysi i rząda parkingów! Strefa czystego powietrza. Nawet się nie obejrzysz jak UE ci to zapewni. I w d mam kto czym jeździ ale kto jak parkuje. Jak lubisz swoje auto to trzymaj je w garażu a nie na poboczu pod lasem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jozo niezalogowany
11 lipca 2023r. o 23:10
A poza tym ja dbam o stan techniczny moich samochodów.
I nie może być w nich nawet przepalonej żarówki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rowerzysta niezalogowany
11 lipca 2023r. o 23:18
Hola hola pierwszy na filmie fokus który stoi na przystanku wart jest z 12tys więc nie wiem skąd wziąłeś te 8??? Tyle co dobry rower elektryczny. Byłem w niedz rowerem i stojaków było dużo wolnych. Zawsze jest jakieś wyjście!!! Miasto leniwców piesi się nie liczą bo wchodzą na pasy rowerzyści bo blokują drogi ino trza mieć forda i można wszystko. Polecam kanał na YT samochodoza :) tam gościu nie ma litości dla takich...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alf niezalogowany
12 lipca 2023r. o 8:11
~~Rowerzysta napisał(a): Hola hola pierwszy na filmie fokus który stoi na przystanku wart jest z 12tys więc nie wiem skąd wziąłeś te 8??? Tyle co dobry rower elektryczny. Byłem w niedz rowerem i stojaków było dużo wolnych. Zawsze jest jakieś wyjście!!! Miasto leniwców piesi się nie liczą bo wchodzą na pasy rowerzyści bo blokują drogi ino trza mieć forda i można wszystko. Polecam kanał na YT samochodoza :) tam gościu nie ma litości dla takich...


Oszołomów nie brakuje.
Mieszkasz też pewnie w lepiance i żywisz się szarańczą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowozielona Magnolia niezalogowany
14 lipca 2023r. o 6:46
Zdzichu z Asnyka ma Merca i żywi się kotletami z owiec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza