Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Życzenia dla policjantów z okazji Święta Policji
~~bazyliszek niezalogowany
25 lipca 2023r. o 7:40
a ja życzę pałowania dla was wszystkich takiego jakie miało miejsce podczas zarazy , może wtedy spojrzycie na ten świat po ludzku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Jaśminowiec niezalogowany
25 lipca 2023r. o 7:51
a wiesz że to nawet niezły pomysł?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowy Czyściec niezalogowany
25 lipca 2023r. o 9:05
Gabrysiak Tomasz , arogancki
bezczelny , kłamca i neonazista
pcha się z ryjem przed Polską Policję
i rżnie głupa . Hańba dla munduru .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnokasztanowy Głąbigroszek niezalogowany
25 lipca 2023r. o 15:18
BOLEK INFO puszczacie wulgarne komentarze A boicie się opublikować post który obnaża waszych PANÓW takich jak Sajmon wycierus pani Grażyna z istotnych ma większe jaja!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosiny Tytoń niezalogowany
25 lipca 2023r. o 17:18
Po dogłębnej analizie życzeń stwierdzam że nikt was nie lubi. A ustawkę w Tomaszowie pamiętacie a nie masz tu przyjaciół wyprowadź się pamiętacie a hałas nie miał wpływu na ból głowy chorego a nie jesteśmy na ty człowieku pamiętacie a papę pamiętacie a na śmieciarza i zamknięte drzwi pamiętacie a co jadłam w wigilię i czy ktoś mnie odwiedza pamiętacie, a umorzone po dogłębnej analizie waszych gremlinow pamiętacie a mojego ojca pamiętacie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
25 lipca 2023r. o 17:57
~~Lex banda napisał(a): Zabawę kogutem z uprowadzonymi nastolatkami pamiętacie ?

Pamiętamy. Jak to skomentować?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Koleus niezalogowany
26 lipca 2023r. o 1:54
„ Powstaje pytanie,
dlaczego
Polacy bronili Westerplatte, dlaczego
bronili poczty w Gdańsku,
dlaczego
nie poszli na ustępstwa. . .

dlatego ,
że w Polsce

nie znamy pojęcia pokoju
za wszelką cenę.

W życiu ludzi, narodów i państw
jest tylko jedna rzecz bezcenna
- jest nią honor. „
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawy Winobluszcz niezalogowany
26 lipca 2023r. o 2:12
~~Szaropopielaty Koleus napisał(a): „ Powstaje pytanie,
dlaczego
Polacy bronili Westerplatte, dlaczego
bronili poczty w Gdańsku,
dlaczego
nie poszli na ustępstwa. . .

dlatego ,
że w Polsce

nie znamy pojęcia pokoju
za wszelką cenę.

W życiu ludzi, narodów i państw
jest tylko jedna rzecz bezcenna
- jest nią honor. „

Polski już nie ma. Tylko nasza ziemia nikt wam już urzędow i administracji bronił nie będzie żebyście mogli sobie wypełznąć. A Westerplatte ruscy bronili bo polska przez jakiś czas była pod ochroną korony, Polskę rozebrano i to był koniec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.