Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Opinia: O mały włos! Umalowani gliną mogli się pobić w rynku. To efekt polityki miasta i powiatu!
~~xxx niezalogowany
20 sierpnia 2023r. o 22:06
~~Rudożółta Poziomka napisał(a): Tam u konkurencji mamy pokaz lewackiej tolerancji i wolności słowa. W każdym artykule który dotyczy ich spraw w tym ideologicznych nie napiszę się żadnego komentarza bez moderacji. I jak nie będzie pasował to się nie ukaże. To są właśnie lewaki. Gęby pełne frazesów o tolerancji, wolności, równości i miłości...
w samo sedno nw bolec.info nie ma moderacji.wolnosc i swoboda.Dlatego ludzie doceniaja ta redakcje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Floks niezalogowany
20 sierpnia 2023r. o 22:15
~~koles napisał(a): przepiekna prawdziwa gliniada p.Nowaka-turysci byli zachwyceni.reportaz z tego pieknego pochodu super tylko czego relacja filmowa tylko na yutube?

To wejdź na profil na FB Bobrzanie tam była relacja na żywo , leniu jeden :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistożółty Perukowiec niezalogowany
20 sierpnia 2023r. o 22:21
~~Myszata Naparstnica napisał(a): Dziś odwiedziłam BOK. Chciałam zobaczyć wystawę poplenerową.... zamknięta . Było wielu turystów, zawiedzeni . Obok wystawa ceramiki i kolejny szok. Kilka zestawów ceramicznych. Myślę, że w takie swięto , tej ceramiki powinno być dużo, skoro to promocja miasta. Ochroniarze siedzą zdegustowani jakby za karę. A turyści dopytują , co i gdzie mogą zobaczyć....
Więc jeżeli ktoś krytykuje około 40 minut pokazu glinoludow , to dziś obiektywnie stwierdzam, że w naszym mieście nie ma dobrego managera, który promowałby to miasto . ... a Nowak to umie. Niektórzy ru jechali z Katowic , z Warszawy .... i co ? Zonk
Z szacunku do Bolesławca i do ludzi trzeba usiąść beż kamer przy stole, wypracować porozumienie i zacząć kopać do jednej bramki.

Nagrodę dali, to Kornel i Roman mówią "wypierd..." przecież calą robotę robią ludzie zatrudnieni w BOKu z umowami na kwoty "najniższe krajowe" plus premia, żeby nie za dużo wydać na ZUS, a nie daj Panie za nadgodzinę. Chciałoby się powiedzieć, że dyrektor BOK chociaż dobrze scenę prowadzi, ale niech lepiej zamieni miejsca z prowadzącym z małej sceny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistożółty Perukowiec niezalogowany
20 sierpnia 2023r. o 22:23
~~Pąsowa Tawułka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Liliowy Mamutowiec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Cyklamenowy Kokornak napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~turystka z Torunia napisał(a): Uczestniczyłam dziś przypadkiem w GlinaShow, atmosfera ludzi, którzy dekorowali się gliną była przesympatyczna, czegoś takiego jeszcze nie nigdy w życiu nie widziałam, nawet nie miałam.swiadomosci, że tak można. Poznałam wielu młodych artystów, którzy z pasją tworzyli swoje stroje, chętni pozowali do zdjęć, jednym słowem ekstra, pozniej na rynku...
Wjeżdża facet na wielki rowerze i zaczyna blokować pochod glinoludow, który jak się okazało, był zapisany w programie... Jak można tak lekceważąco podejść do organizatorów, do dzieci, młodzieży którzy szli w tym pochodzie z własnej woli. To było zderzenie dwóch światów - złości pana na rowerze i jakiś ludzi z gwizdkami i radosnej parady glinoludow. Mam nadzieję, że organizator odpowie, za to, że ktoś taki pojawił się na trasie przemarszu. Pozdrawiam!



Jedna wielka ciemnota!
Co bzdury piszesz! Złość?
Ta baba w żółtym przebraniu złapała rower Pana Nowaka i stała jak potłuczona z oczami jak wampir.
A druga zachowała się jak dziecinada, wstydu nie miała. Chodziła z glina i gadała świecę was prawdziwa gliną. Te kobiety powinny się leczyć psychiatrycznie!! Wyglądały jak ten samochód przebrany w świnie!! Pan Nowak z prawdziwymi i kulturalnymi Glinoludami czekał i patrzył na ten cyrk, który wyprawiała podróba. Szok jak można się tak poniżyć w taki dzień.
Dziwnie to wyglądało. Parada glinianych, ta sponsorowana przez miasto najpierw zachęcała do wspólnej zabawy glinianych zwolenników starej Gliniady. Gdy stara Gliniada szła w ich kierunku, być może żeby dołączyć, tamci zablokowali im przejście, zamiast skierować się w północną stronę, przejść dookoła rynku, wtedy jedni i drudzy poszliby ta samą trasą. Czego się bali, czy tego, że ludzie będą porównywać? Będą, bo mają oczy i wiedza, co to sztuka.
Dlaczego nie ma na drugim portalu zdjęć ich glinianej parady? Wstydzą się? Nie wszyscy byli w rynku i chcieli zobaczyć, a tu nic.

Dlaczego gość na rowerze szedł w przeciwnym kierunku? Parada szła z ulicy Bankowej, a on pod prąd. Dobrze ktoś wyżej napisał. Z Bankowej szła parada z energią a w Rynku spotkali złych ludzi

rower nie idzie, rower jedzie. Na rynku uliczki nie mają dróg jednokierunkowych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Globalny niezalogowany
20 sierpnia 2023r. o 23:16
Że smutkiem odebrałam wiadomość że gliniadę na nast rok nie będzie? - panie Bogusławie Nowak proszę zawnioskować o przeprowadzenie referendum wśród mieszkańców- kto jest za organizacją prawdziwej gliniady p. Nowaka..? -W 2024 na BSC. Mieszkańcy pójdą za Panem murem. Ponadto zwiększy się z pewnością liczba uczestników w przemarszu tak cudownego korowodu. Pięknie Pan wyglądał jak Cesarz. Gwizdek.. Mpowinien oddać pokłon i wszyscy którzy podkładają nogi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zek niezalogowany
20 sierpnia 2023r. o 23:17
Maluczkie te ludzie. Oninie są chorzy. Oni są nieszczęśliwi.Smutne to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkła Petunia niezalogowany
21 sierpnia 2023r. o 1:49
~~Globalny napisał(a): Że smutkiem odebrałam wiadomość że gliniadę na nast rok nie będzie? - panie Bogusławie Nowak proszę zawnioskować o przeprowadzenie referendum wśród mieszkańców- kto jest za organizacją prawdziwej gliniady p. Nowaka..? -W 2024 na BSC. Mieszkańcy pójdą za Panem murem. Ponadto zwiększy się z pewnością liczba uczestników w przemarszu tak cudownego korowodu. Pięknie Pan wyglądał jak Cesarz. Gwizdek.. Mpowinien oddać pokłon i wszyscy którzy podkładają nogi

Cesarz, który będzie chodził piechotą....rower bedzie musiał oddac właścicielowi. Zapytajcie pana mima czyim rowerem jeździ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkła Petunia niezalogowany
21 sierpnia 2023r. o 1:55
Dla ścisłości: parada ruszała o godz 17.00 z Bankowej w dół Rynku. Pan Nowak naraził swoich ludzi i paradę na niebezpieczeństwo. Takie są fakty.
Zrobił to z premedytacją. Inne dywagacje są tu niepotrzebne. Despota zawsze będzie despotą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.