BolecFORUM
+ nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu Szok! Zniszczyli plakaty kandydata do Sejmu RP!
BolecForum Bolecnauci komentują

Szok! Zniszczyli plakaty kandydata do Sejmu RP!

168 odpowiedzi strona 18 z 21
~~Jasnobłękitny Przebiśnieggość
~~Kakaowy Bluszczyk napisał(a): Zdrajca Donald Tusk jest
hańbą dla Polski .


Aż miło się czyta. Tak masz w zupełności rację. Popieram
~~Kasztanowordzawy Pierwiosnekgość
~~Złotawy Ambrowiec napisał(a): Szok??? W kampanii wyborczej to normalka! Jaki szok?

"Szok" bo to bolec.info
Przecież bolcowi już dawno po drodze z PIS i ich bolesławieckimi przystawkami
~~Złodzieje Polski i Polaków gość
celem orędzia Grodzkiego było poinformowanie widzów TVPbolszewia o aferze wizowej, o której nie chcą mówić politycy PiSS oraz media publiczne.

- Kryjecie złodziei. Jak się panu to nie podoba, to niech pan mnie poda do sądu w trybie wyborczym. A jak mnie pan nie poda do sądu, to znaczy, że mam rację - powiedział Czarzasty !
~~Kroksomia złocistagość
~~IV rozbiór Polski napisał(a): Ostatnio Zalewska była w TVP, w mojej apaszce, którą oddałam do kontenera PCK.
Zalewska oddaj moją apaszkę, złodziejko! To była apaszka dla potrzebujących. Współczuję Wałbrzychowi takiego kandydata ale współczuję też Legnicy witkowej. Współczuję całej Polsce macierewicza, kukuza, mejzy, kaczyńskiego, ziobry, lichockiej, czarnka, Bąkiewicza. Oni nie wstydzą się kandydować na posłów i senatoròw!!!???? Cela + jest gotowa !!!!

+++++
~~pisowskie rozbiory Polskigość
https://wiadomosci.wp.pl/afera-w-rzadzie-na-wawrzyka-naciskal-inny-minister-6942778947123904a

gliński to sponsor bąkiewicza i rydzyka i czarnka. Willa+, wiza+, cela+
~~Szarozielony Pierwiosnekgość
nie podniecajcie sie tak.....wyzyjcie sie 15.X - juz sie nie moge doczekac :D:D
~~Oberżynowy Żylistekgość
~~Szarozielony Pierwiosnek napisał(a): nie podniecajcie sie tak.....wyzyjcie sie 15.X - juz sie nie moge doczekac :D:D


Co to znaczy ,,wyzyjcie się " , seplenisz jak mały dzidziuś albo down ,obstawiam to drugie.
~~Granatowoszary Rokitnikgość
Uczcijmy pamiec wyborcow powiatu legnickiego gdzie startuje Ela Witek marszalek PiS baba do szPiku kosci zaklamana i falszywa ktorej pieniadze zupelnie rozom odebraly
Wypowiedz się
Piszesz jako gość. Zaloguj się, żeby komentować ze stałą tożsamością — po zalogowaniu wrócisz tutaj automatycznie.
Zostaw puste, a przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja danych osobowych bez zgody lub użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania opublikowanych wypowiedzi.
Dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji. Umieszczanie cudzych zdjęć może naruszać prawo autorskie.
W celu utrzymania jakości dyskusji wykorzystujemy automatyczne narzędzia analizujące treści. Posty zawierające wulgaryzmy lub niebezpieczne linki mogą zostać automatycznie ukryte.
REKLAMA