BolecFORUM
+ nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu Szok! Zniszczyli plakaty kandydata do Sejmu RP!
BolecForum Bolecnauci komentują

Szok! Zniszczyli plakaty kandydata do Sejmu RP!

168 odpowiedzi strona 21 z 21
~~Blond Gazaniagość
~~Bolecnauta napisał(a): Boi się, nie zrobi takiego spotkania.

Nie głosować na Pogodę w nosie ma spotkanie z nami wyborcami.Na każdego innego ale nie na Pogodę.
~~Pinochetgość
Taka sytuacja.W Wartowicach wisiały obok siebie dwa plakaty: Pogody i konkurenta z Konfederacji.Kilka dni temu ktoś lekko uszkodził plakat kandydata z Pis-u,ale dzisiaj w nocy nieznani sprawcy poprawili baner Szymona i zabrali plakat konkurenta.
~~Bordowy Cząbergość
~~Bolecnauta napisał(a): Boi się, nie zrobi takiego spotkania.


Bo pewnie nie ma nic do powiedzenia.
Tak jak nasi radni.
~~Żółtobrunatna Irgagość
~~Bordowy Cząber napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Boi się, nie zrobi takiego spotkania.


Bo pewnie nie ma nic do powiedzenia.
Tak jak nasi radni.

RADNI SA BEZRADNI ROBIA TYLKO ITERESY PONAD PRAWEM ZE SA RADNI DLA SIEBIE
~~krasnopióry pisiorgość
~~Jasnobłękitny Przebiśnieg napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kakaowy Bluszczyk napisał(a): Zdrajca Donald Tusk jest
hańbą dla Polski .


Aż miło się czyta. Tak masz w zupełności rację. Popieram

pamietajcie!
na liscie nr 4 mozecie zaznaczyc 2 kandydatow!
taki przywilej naszej kochanej partii!
powodzenia!
~~gość
~~krasnopióry ... napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnobłękitny Przebiśnieg napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kakaowy Bluszczyk napisał(a): Zdrajca Donald Tusk jest
hańbą dla Polski .


Aż miło się czyta. Tak masz w zupełności rację. Popieram

pamietajcie!
na liscie nr 4 mozecie zaznaczyc 2 kandydatow!
taki przywilej naszej kochanej partii!
powodzenia!


Przestań szerzyć kłamstwo!!! Można zaznaczyć tylko jednego kandydata!
Boicie się, że przegracie wybory, to takie głupoty wypisujecie.

Zastosowana autokorekta

~~krasnopióry pisiorgość
~~ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~krasnopióry ... napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnobłękitny Przebiśnieg napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kakaowy Bluszczyk napisał(a): Zdrajca Donald Tusk jest
hańbą dla Polski .

pamietajcie!
na liscie nr 4 mozecie zaznaczyc 2 kandydatow!
taki przywilej naszej kochanej partii!
powodzenia!

Przestań szerzyć kłamstwo!!! Można zaznaczyć tylko jednego kandydata!
Boicie się, że przegracie wybory, to takie głupoty wypisujecie. Zastosowana autokorekta


uwierzyliscie, ze biale jest czarne, a czarne jest biale to i w to uwierzycie!
oby bylo was jak najwiecej!
pibac jes!
Wypowiedz się
Piszesz jako gość. Zaloguj się, żeby komentować ze stałą tożsamością — po zalogowaniu wrócisz tutaj automatycznie.
Zostaw puste, a przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja danych osobowych bez zgody lub użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania opublikowanych wypowiedzi.
Dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji. Umieszczanie cudzych zdjęć może naruszać prawo autorskie.
W celu utrzymania jakości dyskusji wykorzystujemy automatyczne narzędzia analizujące treści. Posty zawierające wulgaryzmy lub niebezpieczne linki mogą zostać automatycznie ukryte.
REKLAMA ZSTiP zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza