Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sukcesy Edukacyjne i Sportowe: Gala Stypendium Wójta Gminy Bolesławiec- WIDEO, FOTOREPORTAŻ
~~Niebieskofioletowa Borówka niezalogowany
24 września 2023r. o 23:35
Gratulacje! Jednak mam pytanie, z wf stawia się ocenę 6 dlatego, że dziecko się stara. Zatem dlaczego z matematyki nie stawia się 6 z tych samych powodów. Tłumaczenia w stylu bo nie każdy musi mieć talent do sportu odnieśmy też do innych przedmiotów. Skoro nie każdy do sportu i ma 6, to niech ma 6 z matmy bo nie musi mieć talentu do matmy :-) Ot, tak mnie naszło bom sie nasłuchał jak to syn sasiada ma średnią 6.0 a widzę, że ledwie biega.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowy Różanecznik niezalogowany
25 września 2023r. o 7:14
Co to za punkty? Rekrutacja do szkół średnich to maks 200 punktów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonożółta Iglica niezalogowany
25 września 2023r. o 9:55
~~Ciemnoturkusowy Różanecznik napisał(a): Co to za punkty? Rekrutacja do szkół średnich to maks 200 punktów

Za wysokie miejsca w olimpiadach czy zawodach sportowych, np Mistrza Polski w jakiejś dyscyplinie sportowej. Kolega syna miał 400 pkt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ktoś niezalogowany
25 września 2023r. o 13:19
~~Ciemnogranatowy Łubinnik napisał(a): Co to za punkty? Rekrutacyjne do liceum? Może mi ktoś objaśnić?

Punty są za oceny ze świadectwa , wyniki egzaminu ośmioklasisty i za wyniki konkursów- laureaci - etapów: powiatowego , wojewódzkiego czy ogólnopolskiego, także laureaci konkursów międzynarodowych)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienista Maciejka niezalogowany
27 września 2023r. o 21:51
~~Ktoś napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnogranatowy Łubinnik napisał(a): Co to za punkty? Rekrutacyjne do liceum? Może mi ktoś objaśnić?

Punty są za oceny ze świadectwa , wyniki egzaminu ośmioklasisty i za wyniki konkursów- laureaci - etapów: powiatowego , wojewódzkiego czy ogólnopolskiego, także laureaci konkursów międzynarodowych)

Należy dodać, że tych które są wymienione przez DKO bo nie wszystkie są punktowane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
29 września 2023r. o 5:51
stypendium od wójta?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudożółty Aster niezalogowany
29 września 2023r. o 13:17
~~Niebieskofioletowa Borówka napisał(a): Gratulacje! Jednak mam pytanie, z wf stawia się ocenę 6 dlatego, że dziecko się stara. Zatem dlaczego z matematyki nie stawia się 6 z tych samych powodów. Tłumaczenia w stylu bo nie każdy musi mieć talent do sportu odnieśmy też do innych przedmiotów. Skoro nie każdy do sportu i ma 6, to niech ma 6 z matmy bo nie musi mieć talentu do matmy :-) Ot, tak mnie naszło bom sie nasłuchał jak to syn sasiada ma średnią 6.0 a widzę, że ledwie biega.


Jakby miał trzech synów to miałby w domu 6 6 6
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.