Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Polskie pszczoły mają za sobą pracowity rok
~~Ciemnoszara Pietruszka niezalogowany
25 września 2023r. o 12:55
Byłem i miód, piwo i wino kupiłem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowy Mieczyk niezalogowany
25 września 2023r. o 14:47
Największe pszczoły siedzą na Wiejskiej i ciągną nie taki miód , ze względu na szybką krystalizację przechowuje się go w kopertach . No niestety miały powstać dwa Ule w Warszawie ale stary Truteń skorumpował parę pszczółek i 50 tysięcy w kopercie się zamieniło w propolis . Miodku nie będzie ale może chociaż zbrojone drzwi i kraty w Ulu by się przydały .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowa Morwa niezalogowany
26 września 2023r. o 6:48
To raczej szerszenie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Jarmark Bożonarodzeniowy w Zamku Kliczków!
REKLAMA MediaExpert zaprasza