Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Media publiczne muszą przestać szczuć i siać jad - mówi Piotr Borys
~~Peło niezalogowany
29 września 2023r. o 23:42
Fryzjer z ogrodowej zafunduje nowe plakaty. A tak pozwolę się zapytać dlaczego pan Przemyk nie kandyduje. Mielibyśmy fajnego fryzjera w Sejmie strzygł by nawet koty na Żoliborzu nie wspominając już o ich... wlascicielu

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kot niezalogowany
29 września 2023r. o 23:46
~~JACUZZA napisał(a): Handel wizami, 120 milionów pinokia, orgia na plebani to są mikro aferki. Zegarek Nowaka to była afera !
jeszcze dochodzi. aferka z ul. Staroszkolna i Orlą oraz przegraną z PO w trybie wyborczym już wiemy że to przystawka z miska ryżu na czele
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza