Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wesele i ślub - foto, oprawa muzyczna i inne usługi

~polecający niezalogowany
8 października 2015r. o 21:03
Ja z czystym sumieniem polecam DJ PatyQ. To bardziej prezenter muzyczny/wodzirej, o którym już ktoś tutaj wspominał na forum, ale naprawdę REWELACJA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~przyszła panna młoda niezalogowany
8 października 2015r. o 21:31
~Kazu napisał(a): Flesz - śmiechu warte. TO co powiem można łatwo sprawdzić. Wszyscy trzej Panowie nie umieją grać!!! same gotowe aranżacje. Klawiszowiec zagrał w ciągu dwóch dni góra 5 piosenek (ale jak grał to było widać - skupienie sięgało zenitu o fałszach nie wspomnę)

Basista udaje najlepiej,
klawiszowiec - przypatrz się z bliska to zachowuje się jakby coś ukradł (markuje ale nie udolnie) a gitarzysta nawet nie umie udawać. Ma niepodłączoną i nienastrojoną gitarę i operuje raptem trzema chwytami cokolwiek by "nie grali"
Nie wierzycie? to sprawdźcie jeśli się z nimi spotkacie. TO SĄ FAKTY nie do podważenia.

Chyba sami sobie piszą pochlebne słowa, bo ani grania ani śpiewu na jakimś przyzwoitym poziomie




Wiesz co ? Byłam na 3 weselach na których grali . Polecałam innym . Od nikogo takiej opinii nie słyszałam . Jesteś pierwszy . Ostatnio na weselu które grali podpisałam z nimi umowę na swoje wesele . Saksofonista na najwyższym poziomie . Klawiszowiec młody chłopak ale super daje radę . Perkusista zrobił furorę! Basista też chyba nie udawał :p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kazu niezalogowany
8 października 2015r. o 22:08
No to fajnie będziesz miała możliwość sprawdzenia czy gitarzyści, klawiszowiec grają czy udają. Najwyżej nie utniesz kwotę przy wypłacie. Nie płacisz przecież za udawanie prawda?
Na naszym terenie jest tylko kilka zespołów, które nie potrzebują gotowców i są świetnymi muzykami ale nazw nie wymienię, żeby nie być posądzanym o reklamę. To przecież widać i sprawdzić też łatwo. Mimo wszystko nie przejmuj się, życzę udanego wesela.
Ps. Niektórzy to nawet lepiej, że nie grają, bo gdyby grali to dopiero byłaby tragedia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 października 2015r. o 6:19
Z tego co wiem sa 2 zespoly Flesz i nie wiem o ktorym mowicie. Tam gdzie jest ten boski saksofonista to super a ten drugi no to zalezy kto co woli..i tez tak jak moi przedmowcy polecam ich bo grali u mnie i bylo ok,a ten co oczernia to pewnie konlurencja ktorej slabo idzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 października 2015r. o 6:23
Z tego co wiem sa 2 zespoly Flesz i nie wiem o ktorym mowicie. Tam gdzie jest ten boski saksofonista to super a ten drugi no to zalezy kto co woli..i tez tak jak moi przedmowcy polecam ich bo grali u mnie i bylo ok,a ten co oczernia to pewnie konlurencja ktorej slabo idzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~przyszła panna młoda niezalogowany
9 października 2015r. o 8:22
~ napisał(a): Z tego co wiem sa 2 zespoly Flesz i nie wiem o ktorym mowicie. Tam gdzie jest ten boski saksofonista to super a ten drugi no to zalezy kto co woli..i tez tak jak moi przedmowcy polecam ich bo grali u mnie i bylo ok,a ten co oczernia to pewnie konlurencja ktorej slabo idzie.


Ja wybrałam ten z saksofonistą :) myślę że będę mega zadowolona ! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 października 2015r. o 8:41
~przyszła panna młoda napisał(a):
~ napisał(a): Z tego co wiem sa 2 zespoly Flesz i nie wiem o ktorym mowicie. Tam gdzie jest ten boski saksofonista to super a ten drugi no to zalezy kto co woli..i tez tak jak moi przedmowcy polecam ich bo grali u mnie i bylo ok,a ten co oczernia to pewnie konlurencja ktorej slabo idzie.


Ja wybrałam ten z saksofonistą :) myślę że będę mega zadowolona ! :)


Tylko ciekawe czy z męża też...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~K3 niezalogowany
20 października 2015r. o 10:18
Myślę, że nikt o zdrowych zmysłach nie będzie sugerował się tymi komentarzami, które w przeważającej mierze kierowane są przez zazdrosną konkurencję, która myśli, że obelżywymi komentarzami zaszkodzi tym, którzy są najlepsi! Na nic wasze wysiłki, kto słyszał, bawił się przy danym zespole ten wie najlepiej.

Jeśli szukacie zespołu na wesele to pytajcie tych, którzy praktycznie co tydzień słuchają innego zespołu. Oni Wam powiedzą kogo warto a kogo nie. Popytajcie też znajomych znajomych. Szukanie zespołu z Internetu nie zawsze jest dobrym pomysłem. Słyszałem kilka historii, że to co przyjechało na wesele nie było tym samym albo nie dokładnie tym samym co klienci słyszeli w necie.
Znam wiele zespołów z naszego powiatu i jak czytam obleśne komentarze na temat naprawdę porządnych kapel, to mi się flaki przewracają. Często wychwalają siebie samych ci, którzy niewiele są warci.


Życzę udanych wyborów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima