Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wesele i ślub - foto, oprawa muzyczna i inne usługi

41
#jegomosc nieaktywny
25 listopada 2015r. o 13:40
A może zamiast rzucając oskarżeniami i obrażając kapele warto pokazać ten filmik i tyle? Swoją drogą może muzyk po prostu wczuł się w swoją rolę - ciężko jest spać na stojąco i tego chyba nikt nie umie:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pinochet niezalogowany
25 listopada 2015r. o 16:02
jegomosc napisał(a): A może zamiast rzucając oskarżeniami i obrażając kapele warto pokazać ten filmik i tyle? Swoją drogą może muzyk po prostu wczuł się w swoją rolę - ciężko jest spać na stojąco i tego chyba nikt nie umie:)
I to jest logiczne wytłumaczenie tej sytuacji.A co sądzi Pan o sytuacji dty solistka z zespołu Efekt rozmawia z kolegami z zespołu a mimo wszystko jej śpiew słychać w głośnikach? Można się tak rozdwoić? Koledzy z zespołu nawet nie dotykali instrumentów a muzyka grała.Sytuację zaobserwowałem na weselu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
25 listopada 2015r. o 17:27
Myślę, że członkowie weselnych zespołów przeważnie nie są ludźmi obdarzonymi wielką krzepą. Nie są też biegli szczególnie w sztukach walki, nie noszą broni itp. nie ma więc większego powodu, żeby bać się podpisać pod takimi oskarżeniami. Doda to im wiarygodności:)

Ja niestety nie bywam za często na impreza, które prowadzi ktoś inny i ciężko mi się wypowiadać o poziomie kapel...

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pinochet niezalogowany
25 listopada 2015r. o 20:05
jegomosc napisał(a): Myślę, że członkowie weselnych zespołów przeważnie nie są ludźmi obdarzonymi wielką krzepą. Nie są też biegli szczególnie w sztukach walki, nie noszą broni itp. nie ma więc większego powodu, żeby bać się podpisać pod takimi oskarżeniami. Doda to im wiarygodności:)

Ja niestety nie bywam za często na impreza, które prowadzi ktoś inny i ciężko mi się wypowiadać o poziomie kapel...
Ja z komplementami dla zespołu Efekt(bo może grali nogami a solistka śpiewała nosem),a Pan pisze o oskarżeniach...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga niezalogowany
1 grudnia 2015r. o 20:37
Witam. A slyszeliscie kiedyś zespół sekret z Chojnowa? Bardzo proszę o odpowiedzi osób, które slyszaly osobiście oraz bez reklamowania się innych firm. Powazne pytanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 grudnia 2015r. o 20:49
Aga bardzo prosze nie nazywaj spiewajacych duetow zespołami muzycznymi
ten zespol jak wiekszosc duetow musi korzystac z gotowych aranzy i podkladow
w dwie osoby nie mozna zagrac na kilku instrumentach jednoczesnie, wiec graja z dyskietek lub podkladow jak kto woli
kwestia ich spiewu do oceny indywidualnej
Dla mnie zespoł musi byc kilku-osobowy a jezeli chodzi o duet to juz lepiej wynajac dj bedzie troche taniej lepiej bedzie brzmialo
wiec albo oszczednie DJ albo kiluosobowy zespol i to bedzie fajnie brzmialo i dobrze wygladalo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 grudnia 2015r. o 20:49
Aga bardzo prosze nie nazywaj spiewajacych duetow zespołami muzycznymi
ten zespol jak wiekszosc duetow musi korzystac z gotowych aranzy i podkladow
w dwie osoby nie mozna zagrac na kilku instrumentach jednoczesnie, wiec graja z dyskietek lub podkladow jak kto woli
kwestia ich spiewu do oceny indywidualnej
Dla mnie zespoł musi byc kilku-osobowy a jezeli chodzi o duet to juz lepiej wynajac dj bedzie troche taniej lepiej bedzie brzmialo
wiec albo oszczednie DJ albo kiluosobowy zespol i to bedzie fajnie brzmialo i dobrze wygladalo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga niezalogowany
1 grudnia 2015r. o 21:29
Wiesz chodzi mi o to jak śpiewają, o ich przerwy zabawy itp. A to czy grają z podkładu to mnie nie interesuje ponieważ można ładnie pięknie śpiewać z podkładem. A slyszalam zespoły kilku osobowe, które nie robiły szału a przerwy sięgały 30 minut. Chociaż nie mowie, że wszystkie bo nie slyszalam ich wiele a ciężko wybrać coś czego się nie słyszało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza