Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wesele i ślub - foto, oprawa muzyczna i inne usługi

~MAJA niezalogowany
21 sierpnia 2007r. o 11:48
A JA POLECAM BARDZO GORąCO ZESPół "TAKIE TRIO"Są NAPRAWDE DOBRZY.MAM UCHO MUZYCZNE TO SIę NA TYM ZNAM.MOGE ZDOBYC NR TEL JEZELI JESTEś ZAINTERESOWANY.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~K niezalogowany
27 sierpnia 2007r. o 1:10
Nie musimy się przecież spierać, jeżeli chodzi o jakość zespołu Versus- "De gustibus non est disputandum" jak kiedyś powiedział pewien mądry człowiek. Myślę, że o renomie tego zespołu świadczy najlepiej fakt, że panowie mają zapełniony cały kalendarz.
Niestety, trzeba przyznać, że wciąż wielu z nas najlepiej bawi się przy muzyce Disco Polo lub piosenkach obcojęzycznych, których teksty są niemiłosiernie zniekształcane w ustach apoliglotów...
Wszystkim, którzy mają nieco bardziej wysublimowany gust szczerze polecam zespół Versus!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
30 sierpnia 2007r. o 17:17
~ja napisał(a): a slyszelscie moze o zespole VERSUS??? tu macie pewny, sprawdzony i rzetelny zespol. tylko rok wczesniej trzeba rezerwowac terminy!!!
niedawno mieli jeszcze wolny termin(po jednym) w styczniu kwietniu sierpniu wrzesniu grają świetnie również ich polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e tam niezalogowany
30 sierpnia 2007r. o 17:22
~GRAżYNA napisał(a): A ja nie polecam zespołu Pana Misuna.miałam okazje słyszeć ich dwa razy i dwa razy pod koniec piosenki można było dopiero sie domyślić co grali.powodem nie było wcale brak zdolności muzycznych bawiących się.ten zespół ma swój styl,który nie rozbawia gości .no ale kiwać się przy nich można.a do tego jeszcze są bardzo mocno zadufani w sobie jako muzycy sławy światowej.nie są zbyt grzeczni w rozmowie.niby nic ale pokazują że od nich wszystko zależy-jakość zabawy .maja prawie racje - tylko słabiutko coś z tym graniem,a wokal tragedia.no ale są gusty i guściki.najlepiej posłuchać jak gdzieś grają.powodzenia w szukaniu tego kto przypadnie pod nogę i do ucha.
ja miałam okazje ich posłuchac 2 razy na studniowce i na weslu wszyscy byli zadowoleni poprawiny poprostu rewelacjaa Pan Mariusz fajny wysportowany i prowadzi swietne zabawy w czasie imprezy bardzo polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewela 27 niezalogowany
30 sierpnia 2007r. o 21:57
Znakomicie znam zespół Versus:) Polecam ich usługi każdej parze, która chce mieć wspaniałe wesele :) Bardzo krzywdząca jest opinia, że są zadufani !! Tak dobrze wychowanego i uprzejmego człowieka jakim jest Pan Mariusz spotyka się wyjątkowo !! Zespół jest rewelacyjny !! Miałam okazję nie raz słyszeć jak grają. Jeżeli komuś nie odpowiada repertuar, lub ma jakieś zastrzeżenia trzeba po prostu poinformować o tym osoby prowadzące zespół !! Gwarantuję, że nie ma trudności z dogadaniem się z nimi. Pozdrowienia dla zespołu Versus, a szczególnie dla Pana Mariusza :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
697
#M nieaktywny
30 sierpnia 2007r. o 23:03
Litości, przcież na poprawinach ten zespół prawie w ogóle nie gra. Muzyka leci z CD, a oni siedzą, lub bawią się razem z gośćmi. Wiadomo, wiara sie bawi, ale kto potrafi siedzieć sztywno przy chociażby Boney M?

Kurcze, jedyna zaleta z nimi to chyba taka, że repertuar mają fajny [chociaz nie na wesele!!], ten wyższy facet fajnie nakręca impreze i chyba nie robią większego problemu jeśli chodzi o przedłużenie zabawy.

Ale juz na poprawinach robią totalną olewke. Byłem na weselu gdzie oni grali, do siebie wynajmnię Takie Trio
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
525
#MX nieaktywny
31 sierpnia 2007r. o 1:29
moim zdaniem zespoły, które nie grają na żywo na poprawinach, albo odwalają olewkę poprostu nie szanują swoich klientów, nie chciałbym takich ludzi na swoim weselu w przyszłości, wiadomo, że poprawiny to nie to samo co wesele, ale powinni trzymać sie planu i nie dawać plamy, po tym poznaje się dobry zespół.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marko 61 niezalogowany
31 sierpnia 2007r. o 6:26
~Ewela 27 napisał(a): Znakomicie znam zespół Versus:) Polecam ich usługi każdej parze, która chce mieć wspaniałe wesele :) Bardzo krzywdząca jest opinia, że są zadufani !! Tak dobrze wychowanego i uprzejmego człowieka jakim jest Pan Mariusz spotyka się wyjątkowo !! Zespół jest rewelacyjny !! Miałam okazję nie raz słyszeć jak grają. Jeżeli komuś nie odpowiada repertuar, lub ma jakieś zastrzeżenia trzeba po prostu poinformować o tym osoby prowadzące zespół !! Gwarantuję, że nie ma trudności z dogadaniem się z nimi. Pozdrowienia dla zespołu Versus, a szczególnie dla Pana Mariusza :)

........................................................................................................
Pan Mariusz prowadzi zespół Istria. Faktycznie jest bardzo uprzejmy i taktowny.W zeszłą sobote grali na weselu w miejscowości Radostów. Są super!!!! Być może w Versusie gra również pan o tym samym imieniu. Może to zbieg okoliczności???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.