Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Brakuje niektórych paliw na stacji przy Zgorzeleckiej. Efekty sztucznego zaniżania cen paliwa widoczne także w Bolesławcu!
~~Zgniłozielona Czarnuszka niezalogowany
7 października 2023r. o 8:54
na BP nagły wzrost ceny ON ...dwa dni wstecz 6,02 ...
wczoraj 6,32....
ale paliwo jest...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stasiu niezalogowany
7 października 2023r. o 13:40
Dzisiaj chciałem zatankować koparkę i nie mogę bo w całym Bolesławcu brakło paliwa dzięki działaniom rządu PIS ,w poniedziałek pewnie znowu nie wyjadę i nie zarobię a podatki muszę zapłacić ,
n
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miron niezalogowany
7 października 2023r. o 19:29
Pozdrowienia dla wszystkich ...kow po 15.10. zakład ze nagle „wzrosną ceny na rynkach światowych „ lub inna ściema .rząd nie mógł przewidzieć i z przyczyn niezależnych od jaśnie nam panujących musza podnieść ceny??? Wtedy będzie płacz ( oczywiście na nowogrodzkiej smiech).

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
8 października 2023r. o 12:35
Gmina z najmniejszym zużyciem paliwa otrzyma od Orlenu wóz strażacki. Ale elektryczny, wybudowany na specjalne zamówienie w fabryce Izery
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bura Tawuła niezalogowany
8 października 2023r. o 13:45
~~Jasiu napisał(a): Gmina z najmniejszym zużyciem paliwa otrzyma od Orlenu wóz strażacki. Ale elektryczny, wybudowany na specjalne zamówienie w fabryce Izery


to ten samochód z papieru?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Patricksnize niezalogowany
8 października 2023r. o 13:47
The Carpathian Valleys are a unparalleled corner of our planet that few recollect about. Here, amidst heavy forests and mountain peaks, lie not alone magnificent fool landscapes but also inscrutable stories that are advantage sharing. My blog, hosted at https://travelbloger.substack.com, invites you to tour into this preposterous place.

I am your pilot and storyteller, and I hew down in screw with the Carpathians at fundamental sight. Together, we liking reconnoitre the esoteric gems of this mystical mountain gamut, from venerable castles and fairytale villages to secluded waterfalls and places where enchantment and actuality mingling together.

In my blog, you commitment manage:

Fascinating Stories: Give each career, every encounter, and every jeopardize that adds a one of a kind characteristic to these places.
Inspiring Photographs: Images capturing the splendor of creation and the cultural legacy of the Carpathians.
Functional Tips: Recommendations on how to drawing your own junket to these places, including the worst routes, accommodation options, and culinary delights.

Don't pine for the opportunity to set about on an astonishing adventure with me. Subscribe to my blog and take home ready in place of unforgettable travels past the Carpathian Valleys!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modra Hortensja niezalogowany
8 października 2023r. o 14:05
~~Zgniłozielona Czarnuszka napisał(a): na BP nagły wzrost ceny ON ...dwa dni wstecz 6,02 ...
wczoraj 6,32....
ale paliwo jest...
bo przywożą cysterną zNiemiec a nie z Orlenu. W Niemczech cena inna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
9 października 2023r. o 5:47
Daniel Obajtek

Katastrofa paliwowa na Węgrzech to efekt zbytniej ingerencji w zasady wolnego rynku. Teraz brakuje tam paliw i jest drożej niż na polskich stacjach. Ostrzegałem przed takim scenariuszem, kiedy politycy opozycji nawoływali, by ceny paliwa sztucznie obniżać .

W PRL nie było mięsa w sklepach, bo ludzie wykupywali. Gdyby nie wykupywali, to by było.
I po co było robić z tego sensację i złośliwie szkalować władze że na stacjach brakuje paliwa? Ono jest ,tylko dystrybutory się psują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.