Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poseł z Bolesławca nie poparł finansowania in vitro
~~Jaskraworuda Gazania niezalogowany
25 stycznia 2024r. o 22:08
no nie wiem ,to są dwie różne sprawy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hucpa niezalogowany
26 stycznia 2024r. o 14:23
Trwa audyt kłamców i złodziei podkomisji smoleńskiej. Do tej pory zostało ujawnione, że ok. miliona złotych kosztowała ochrona szmacierewicza. Wiceminister obrony narodowej Cezary Tomczyk w programie "Tłit" Wirtualnej Polski mówił o tym, co znaleźli podczas audytu podkomisji smoleńskiej. - Tam zaskakuje wszystko, kiedy się zajrzy do kolejnych teczek z dokumentami, to też dotyczy dokumentów niejawnych. Mogę powiedzieć, że to jest dość szokujące i opinia publiczna też będzie zszokowana ilością różnego rodzaju bzdur i nieprawidłowości, z którymi mierzymy się każdego dnia - ocenił szef resortu obrony. Zaznaczył również, że tam nikt się nie liczył z kosztami w komisji. - Komisja Jerzego Millera, która zakończyła swoje prace, która przedstawiła raport, kosztowała 5-krotnie mniej niż cała ta misja szmacierewicz, która skończyła się jakimś kompletnym fiaskiem - ocenił Tomczyk. Prowadzący dopytywał również o konkretne koszty podkomisji oraz zniszczenia w celu badań drugiego samolotu. Gość Patryka Michalskiego podał, że koszt komisji wynosi około 33 milionów złotych, ale to nie jest kwestia zamknięta. Do tego trzeba doliczyć sprawny samolot tuż po remoncie za około 40-50 milionów złotych, który został "pocięty szlifierkami".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Malwa niezalogowany
26 stycznia 2024r. o 19:28
Skad wziąć tyle cel na nowych "lokatorów"?
Potrzebna będzie chyba jakaś amnestia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ww niezalogowany
26 stycznia 2024r. o 20:23
~~Jaskraworuda Gazania napisał(a): no nie wiem ,to są dwie różne sprawy

Poziom tego delikwenta jest tak niski że nie warto komentować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza