Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Firma wymieniająca miejskie latarnie może upaść?
~~Ziemistoszary Rdest niezalogowany
31 stycznia 2024r. o 23:14
~~Różowawy Agrest napisał(a): Na nowe baseny, a raczej sadzawki pewnie trzeba będzie przychodzić z własna wodą w wiaderku...


Dobre
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eess niezalogowany
1 lutego 2024r. o 18:21
~~Fioletowa Krzewuszka napisał(a): ile ta firma ma zaleglości skoro robi upadlosc a dostala 13 mln????????????

Tylko dlaczego już dostała, skoro jeszcze nie skończyła? Odbiór był, poprawki zrobione? Wszyscy wiemy, że nie zrobione, więc nie mogło być odbioru. A jak nie ma odbioru to nikt poważny nie płaci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrna Ułudka niezalogowany
1 lutego 2024r. o 18:47
''Starosta tarnowski, Roman Ł. z PiS, został tymczasowo aresztowany. Sprawa ma związek z postepowaniem, które prowadzi Prokuratura Okręgowa w Krakowie - poinformowało w poniedziałek Radio Kraków.

Starosta Roman Ł. został zatrzymany w sobotę 27 stycznia. Janusz Kowalski z Prokuratury Okręgowej w Krakowie poinformował, że postawiono mu zarzuty z artykułu 231 paragraf 2 kodeksu karnego.
- Generalnie chodzi o funkcjonariusza publicznego, który przekracza swoje obowiązki i tym samym działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego''

uczcie się od lepszych ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bubu niezalogowany
2 lutego 2024r. o 18:24
Na ulicy Bielskiej / naprzeciw I LO /3 latarnie są połączone przewodami od skrzynki do skrzynki i owinięte wokół latarni.Skrzynka znajduje się bardzo nisko,każdy może ją otworzyć.Jak wydarzy się nieszczęście i dojdzie do porażenia prądem to zostanie to właściwie podłączone.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Electric niezalogowany
16 kwietnia 2024r. o 11:11
Witam Państwa. Marcin Janaszek Założył nową firmę elektryczną "Lightbridge" Marcin Janaszek. Adres firmy: ul. Wiertnicza 77, 02-952 Warszawa. Telefon kontaktowy do firmy (22) 891 18 57. Śmiechu warte.... Nie zapłacił pracownikom wynagrodzeń.... Wcześniejsza jego firma Janaszek Electric jest w fazie restrukturyzacji.... Jeden wielki przekręt....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.