Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mieszkańcy chcą autobusu do zakładów w strefie ekonomicznej - jest wniosek
~~pks niezalogowany
2 lutego 2024r. o 19:18
~~Zielonkawy Mak napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Płowożółta Rudbekia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~słonko napisał(a): W Bolesławcu jest też sporo pracy ale z innych wiosek nie ma powrotu z drugich zmian i czy ktoś robi z tym nawet w soboty całkowity brak dojazdu.


To mieszkańcy wiosek niech u Wójta interweniują!


Mieszkańcy Gminy Nowogrodziec od 20 lat monitują do Relicha o autobus do Nowogrodźca z takich miejscowości jak Parzyce .Kierżno ,Nowa ,Wieś ,Zebrzydowa ,ten zamiast dogadać się z PKS to świruje z zakupem zrujnowanego dworca kolejowego oczywiście żaden pociąg nie dojeżdża do Nowogrodźca .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowoszary Dyptam niezalogowany
2 lutego 2024r. o 22:33
~~Szarawozielony Sit napisał(a): Część firm do strefy w Osłej organizuje dojazd dla pracowników we własnym zakresie.
Tylko GXO. Organizuje transport. Figę czy Hormann nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielata Golteria niezalogowany
3 lutego 2024r. o 8:03
~~Żółtawobrunatna Pęcherznica napisał(a): Nie rozumiesz roli opozycyjnych radnych to po co męczysz?[/c

Zamknij już ta gembe bo wkoncu po niej dostaniesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielata Golteria niezalogowany
3 lutego 2024r. o 8:09
~~Zielonkawy Mak napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Płowożółta Rudbekia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~słonko napisał(a): W Bolesławcu jest też sporo pracy ale z innych wiosek nie ma powrotu z drugich zmian i czy ktoś robi z tym nawet w soboty całkowity brak dojazdu.


To mieszkańcy wiosek niech u Wójta interweniują!

~~Płowożółta Rudbekia napisał(a): Ktoś napisał: ~~słonko napisał(a): W Bolesławcu jest też sporo pracy ale z innych wiosek nie ma powrotu z drugich zmian i czy ktoś robi z tym nawet w soboty całkowity brak dojazdu.

To mieszkańcy wiosek niech u Wójta interweniują!
mogą i u wójta ale pracują w zakładach mających siedzibę w mieście i tam ta zakłady płacą podatki więc zysk z tej pracy to głównie ma miasto


Przestań skomlic. Trzeba było się uczyć to dzisiaj ty byś mógł przebierać w ofertach. Teraz siedź cichutko i do pracy. Wszystko po nos całe życie a ciężko coś od siebie? Zrób prawko,kup sobie auto i nie jęcz. Sam sobie jeden z drugim wybraliście pracę więc czemu oczekujecie że teraz wszystko ma być dopasowane do was? Pracowałem w oslej i nikt mnie nie pytał czym dojadę poprostu dojeżdżałem. Są busy jeszcze które dojeżdżają ale szlachta musi mieć wszystko na tacy podane
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kierowca z TIR-a niezalogowany
3 lutego 2024r. o 8:26
~~Popielata Golteria napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zielonkawy Mak napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Płowożółta Rudbekia napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~słonko napisał(a): W Bolesławcu jest też sporo pracy ale z innych wiosek nie ma powrotu z drugich zmian i czy ktoś robi z tym nawet w soboty całkowity brak dojazdu.


To mieszkańcy wiosek niech u Wójta interweniują!

~~Płowożółta Rudbekia napisał(a): Ktoś napisał: ~~słonko napisał(a): W Bolesławcu jest też sporo pracy ale z innych wiosek nie ma powrotu z drugich zmian i czy ktoś robi z tym nawet w soboty całkowity brak dojazdu.

To mieszkańcy wiosek niech u Wójta interweniują!
mogą i u wójta ale pracują w zakładach mających siedzibę w mieście i tam ta zakłady płacą podatki więc zysk z tej pracy to głównie ma miasto


Przestań skomlic. Trzeba było się uczyć to dzisiaj ty byś mógł przebierać w ofertach. Teraz siedź cichutko i do pracy. Wszystko po nos całe życie a ciężko coś od siebie? Zrób prawko,kup sobie auto i nie jęcz. Sam sobie jeden z drugim wybraliście pracę więc czemu oczekujecie że teraz wszystko ma być dopasowane do was? Pracowałem w oslej i nikt mnie nie pytał czym dojadę poprostu dojeżdżałem. Są busy jeszcze które dojeżdżają ale szlachta musi mieć wszystko na tacy podane

~~Popielata Golteria napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zielonkawy Mak napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Płowożółta Rudbekia napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~słonko napisał(a): W Bolesławcu jest też sporo pracy ale z innych wiosek nie ma powrotu z drugich zmian i czy ktoś robi z tym nawet w soboty całkowity brak dojazdu.


To mieszkańcy wiosek niech u Wójta interweniują!

~~Płowożółta Rudbekia napisał(a): Ktoś napisał: ~~słonko napisał(a): W Bolesławcu jest też sporo pracy ale z innych wiosek nie ma powrotu z drugich zmian i czy ktoś robi z tym nawet w soboty całkowity brak dojazdu.

To mieszkańcy wiosek niech u Wójta interweniują!
mogą i u wójta ale pracują w zakładach mających siedzibę w mieście i tam ta zakłady płacą podatki więc zysk z tej pracy to głównie ma miasto


Przestań skomlic. Trzeba było się uczyć to dzisiaj ty byś mógł przebierać w ofertach. Teraz siedź cichutko i do pracy. Wszystko po nos całe życie a ciężko coś od siebie? Zrób prawko,kup sobie auto i nie jęcz. Sam sobie jeden z drugim wybraliście pracę więc czemu oczekujecie że teraz wszystko ma być dopasowane do was? Pracowałem w oslej i nikt mnie nie pytał czym dojadę poprostu dojeżdżałem. Są busy jeszcze które dojeżdżają ale szlachta musi mieć wszystko na tacy podane



A matka czym na parking dojeżdża ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zazieleniała Metasekwoja niezalogowany
3 lutego 2024r. o 12:33
Jedynie Impuls coś robi z tych wszystkich radnych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolo niezalogowany
3 lutego 2024r. o 20:06
Auta ludzie sobie kupta i po problemie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatoczerwony Wielosił niezalogowany
4 lutego 2024r. o 20:52
~~Bolo napisał(a): Auta ludzie sobie kupta i po problemie

potem marudzą że korki w mieście....a komunikacja leży
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.