Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nasza gmina Gromadka.

~~Szafranowa Iglica niezalogowany
20 lutego 2024r. o 22:31
~~Zenek napisał(a): Mówią, że gmina Gromadka, to bogata gmina. Jestem ciekawy gdzie to bogactwo zostało ukryte. Szukałem w Nowej Kuźni , Patoce i go nie widziałem . Planuję szukać dalej . Widok w wioskach nieciekawy. Pełno dziur, błotska , starych zaniedbanych domów. Widać biedę.

Może chodzi o bogactwo duchowe?


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Billybes niezalogowany
21 lutego 2024r. o 6:13
Smashing unprotected girls


==> oooo.to/4cWN url.epoch.tw/JM0wr
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.