Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Janiec, czy Jaworski? Kto zostanie wójtem gminy Bolesławiec?
~~Radny sołecki niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 8:41
~~Cynobrowy Zawilec napisał(a): ~~Żółtawa Hakonechloa napisał(a): Ktoś napisał: ~~Jasnofioletowa Kufea napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtawa Hakonechloa napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnofioletowa Kufea napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtawa Hakonechloa napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnofioletowa Kufea napisał(a): Jestem za zmianami, ale żeby startować do koryta trzeba się najpierw czymś wykazać.
A pan Janiec czym sie wykazał? Podobno nawet radnym sołeckim nie był, czyli ma swoja wioskę w ....
A ci radni z jego komitetu to tacy sami.


Radny sołecki ??????????? Co to kurła jest ???? Żyje lat kilkadziesiąt ale nie słyszałem o tej funkcji

Mam wrażenie że rozmawiam z deklem . Czym udowodniłem? Że zwrot za paliwo ? Tyle powinni dostawać.
Zrób społecznie 30% tego co ja i dopiero zaczynają dyskusje



Jestem radnym sołeckim już od 8 lat i nigdy mi nikt nie zwrócił za paliwo chociaż czasem robiłem kilkast kilometrów pracując bezinteresownie dla wioski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Radny sołecki niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 8:49
A to że ktoś nie wie czym jest funkcja radnego sołeckiego świadczy o tym że nigdy nawet na zebraniu wiejskim nie był.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Grab niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 9:40
~~Radny sołecki napisał(a): ~~Cynobrowy Zawilec napisał(a): ~~Żółtawa Hakonechloa napisał(a): Ktoś napisał: ~~Jasnofioletowa Kufea napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtawa Hakonechloa napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnofioletowa Kufea napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtawa Hakonechloa napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnofioletowa Kufea napisał(a): Jestem za zmianami, ale żeby startować do koryta trzeba się najpierw czymś wykazać.
A pan Janiec czym sie wykazał? Podobno nawet radnym sołeckim nie był, czyli ma swoja wioskę w ....
A ci radni z jego komitetu to tacy sami.


Radny sołecki ??????????? Co to kurła jest ???? Żyje lat kilkadziesiąt ale nie słyszałem o tej funkcji

Mam wrażenie że rozmawiam z deklem . Czym udowodniłem? Że zwrot za paliwo ? Tyle powinni dostawać.
Zrób społecznie 30% tego co ja i dopiero zaczynają dyskusje



Jestem radnym sołeckim już od 8 lat i nigdy mi nikt nie zwrócił za paliwo chociaż czasem robiłem kilkast kilometrów pracując bezinteresownie dla wioski.

Gratuluje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawozłoty Różanecznik niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 13:32
~~Rudozłoty Grab napisał(a): ~~Radny sołecki napisał(a): ~~Cynobrowy Zawilec napisał(a): ~~Żółtawa Hakonechloa napisał(a): Ktoś napisał: ~~Jasnofioletowa Kufea napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtawa Hakonechloa napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnofioletowa Kufea napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtawa Hakonechloa napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnofioletowa Kufea napisał(a): Jestem za zmianami, ale żeby startować do koryta trzeba się najpierw czymś wykazać.
A pan Janiec czym sie wykazał? Podobno nawet radnym sołeckim nie był, czyli ma swoja wioskę w ....
A ci radni z jego komitetu to tacy sami.


Radny sołecki ??????????? Co to kurła jest ???? Żyje lat kilkadziesiąt ale nie słyszałem o tej funkcji

Mam wrażenie że rozmawiam z deklem . Czym udowodniłem? Że zwrot za paliwo ? Tyle powinni dostawać.
Zrób społecznie 30% tego co ja i dopiero zaczynają dyskusje



Jestem radnym sołeckim już od 8 lat i nigdy mi nikt nie zwrócił za paliwo chociaż czasem robiłem kilkast kilometrów pracując bezinteresownie dla wioski.
Gratuluje

Nie istnieje funkcja Radny sołecki,przy sołtysie jest rada sołecka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowa Trytoma niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 13:44
~~Rdzawozłoty Różanecznik napisał(a): ~~
Nie istnieje funkcja Radny sołecki,przy sołtysie jest rada sołecka.


Aleś dowalił. To kto jest w tej radzie sołeckiej? Pies sołtysa i dwie kury?
A w radzie gminy to kogut i dwa koty?
I tacy sie pchają do rady gminy miasta czy powiatu nie mająć zielonego pojęcia co jest na samym dole.
Bo ich interesuje tylko ile mogą kasy wyciągnąć z gminy miasta czy powiatu za nicnierobienie.
Scyzoryk sie w kieszeni otwiera jak widzę tych ludzi z plakatów którzy obiecują złote góry a potem czekają tylko na kolejny przelew. Banda pazernych darmozjadów. Gdyby radny gminny miejski czy powiatowy był funkcją społeczną to nie zobaczylibyśmy nawet 5 % tych darmozjadów liczących na darmową kasę.
Zastanów się trzy razy na kogo głosujesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ejot niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 15:06
~~Rdzawozłoty Różanecznik napisał(a): ~~Rudozłoty Grab napisał(a): ~~Radny sołecki napisał(a): ~~Cynobrowy Zawilec napisał(a): ~~Żółtawa Hakonechloa napisał(a): Ktoś napisał: ~~Jasnofioletowa Kufea napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtawa Hakonechloa napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnofioletowa Kufea napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtawa Hakonechloa napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnofioletowa Kufea napisał(a): Jestem za zmianami, ale żeby startować do koryta trzeba się najpierw czymś wykazać.
A pan Janiec czym sie wykazał? Podobno nawet radnym sołeckim nie był, czyli ma swoja wioskę w ....
A ci radni z jego komitetu to tacy sami.


Radny sołecki ??????????? Co to kurła jest ???? Żyje lat kilkadziesiąt ale nie słyszałem o tej funkcji

Mam wrażenie że rozmawiam z deklem . Czym udowodniłem? Że zwrot za paliwo ? Tyle powinni dostawać.
Zrób społecznie 30% tego co ja i dopiero zaczynają dyskusje



Jestem radnym sołeckim już od 8 lat i nigdy mi nikt nie zwrócił za paliwo chociaż czasem robiłem kilkast kilometrów pracując bezinteresownie dla wioski.
Gratuluje
Nie istnieje funkcja Radny sołecki,przy sołtysie jest rada sołecka.

A Rada Sołecka składa się z Radnych (Radne i Radni). I tyle na ten temat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowy Brokuł niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 15:23
Jaworski ładniejsze nazwisko niż Janiec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Forsycja niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 15:55
~~Żółtawa Hakonechloa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Hiacynt napisał(a): Andrzeju Janiec, już nie mogę słuchać tych opowieści o tym jak uzdrowisz Gminę, a proszę opowiedz ludziom jakie przyjemności chciałeś zafundować mieszkańcom naszej wsi Lipiany, może coś o farmie fotowoltaicznej, która miała otoczyć całą wieś? Chciałeś wyjałowić ziemię, a gdzie pszczółki by po nektar latały? Po to chcesz wygrać wybory, żeby zrealizować swój pomysł?

Nie zapomnij wrzucić jeszcze posta że nie masz odpowiedzi o sukcesach. Bo dawno nie wrzucales


No właśnie i tu mamy odpowiedź na czym opiera się ta wspaniała kampania pana Andrzeja Jańca. Obietnice, obietnice...bez pokrycia. Nie doczekałam się odpowiedzi na moje pytania, bo tak naprawdę Andrzej Janiec żadnych sukcesów nie ma na naszym terenie (oczywiście oprócz pszczółek), nic poza tym nie zrobił, bo chyba przez ostatnie 5 lat przygotowywał się wyłącznie do kampanii w Internecie. Czasami wstąpił do jakiejś szkółki, żeby o nim nie zapomniano. Prawdziwego życia nie da się zamknąć w komputerze. Podobnie jak jego kandydaci na radnych, myślą że nakręcili po filmiku i już prawie są w Radzie. Jeden mówi, że Krępnicą to jego teren, drugi opowiada jak to Gmina nie dba o drogi, które na końcu okazują się drogami powiatowymi, trzecia pani, która uaktywniła się dwa tygodnie przed wyborami, będzie dbać o bezpieczeństwo na drogach osiedlowych, opierając się na doświadczeniu w dobrych relacjach międzyludzkich -bo prowadzi biuro podróży - no nie ... prawdziwi zbawcy naszego regionu - szkoda, że dopiero teraz się objawili. Sorry, nie wierzę, że ta akcja ratowania naszej rzekomo upadającej Gminy potrwa dłużej niż do niedzieli, ewentualnie poniedziałku. Zobaczymy, gdzie będziecie jak trzeba będzie coś zrobić we wsi, myślę że tam, gdzie byliście jeszcze do niedawna, pozamykani w domu i dbający wyłącznie o swój interes. Mojego głosu nie macie, bo Wam nie wierzę! A jeśli Wam się uda omamić obietnicami ludzi, to obiecuję, że któregoś pięknego dnia do Was zapukam i powiem: sprawdzam!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza