Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
We wtorek, 20 lutego, kolejne protesty rolników i utrudnienia w ruchu
~~klucznik niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 20:07
Partia Prawo i Sprawiedliwość w niedzielnych wyborach samorządowych mogła liczyć na potężne poparcie rolników. To właśnie wyborcy na wsiach głosowali głównie na PiS.

Wieś znowu pokazała środkowy palec Polakom, bo zagłosowała zgodnie z wolą proboszcza. Niech to będzie nauczką dla rządzących!
Po pierwsze - wytępić czarną mafię i wygonić z polskiego Bizancjum;
po drugie - odebrać wieśniakom wszystkie przywileje i dotacje;
po trzecie - bojkotować, zatrute chemią, produkty polskiego rolnika;
za przestępstwo jakim jest blokowanie dróg, karać wysokimi mandatami!
Tego wam życzę, "polscy" rolnicy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.