Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W Dzień Mężczyzn pożegnajmy krzywdzące nas stereotypy!
~~bazyliszek niezalogowany
11 marca 2024r. o 6:00
bardzo tj przykre jak to w te raptem kilka lat cały teń świat kobiecy legnął w gruzach , siedzą te kwoki i oglądają seriale w tv i myślą że tak wygląda świat i prubują się z tym ruwnać , ale oczywiśćie są w błędzie , bo życie to nie bajka , a i zapomniał bym rubcie to z facetami czego nie możecie robić z kobietami .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Balzac niezalogowany
11 marca 2024r. o 6:21
~~bazyliszek napisał(a): bardzo tj przykre jak to w te raptem kilka lat cały teń świat kobiecy legnął w gruzach , siedzą te kwoki i oglądają seriale w tv i myślą że tak wygląda świat i prubują się z tym ruwnać , ale oczywiśćie są w błędzie , bo życie to nie bajka , a i zapomniał bym rubcie to z facetami czego nie możecie robić z kobietami .


Odstaw tłuku ten telefon i za słownik się weź.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
11 marca 2024r. o 7:03
~~Balzac napisał(a):
Ktoś napisał: ~~bazyliszek napisał(a): bardzo tj przykre jak to w te raptem kilka lat cały teń świat kobiecy legnął w gruzach , siedzą te kwoki i oglądają seriale w tv i myślą że tak wygląda świat i prubują się z tym ruwnać , ale oczywiśćie są w błędzie , bo życie to nie bajka , a i zapomniał bym rubcie to z facetami czego nie możecie robić z kobietami .


Odstaw tłuku ten telefon i za słownik się weź.
jaki telefon ? mam IQ 130 , do pięt mi nie dorastasz , tam gdzie ty masz sufit u mnie zaczyna się podłoga , podłoga twoje środowisko naturalne , tłuku ? tłuk to cię zrobił ! Muszę cię rozczarować , piszę na laptopie ! , a wiesz co to laptop ? w wikipedi poszukaj .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowa Inkarwilla niezalogowany
11 marca 2024r. o 8:34
~~bazyliszek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Balzac napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~bazyliszek napisał(a): bardzo tj przykre jak to w te raptem kilka lat cały teń świat kobiecy legnął w gruzach , siedzą te kwoki i oglądają seriale w tv i myślą że tak wygląda świat i prubują się z tym ruwnać , ale oczywiśćie są w błędzie , bo życie to nie bajka , a i zapomniał bym rubcie to z facetami czego nie możecie robić z kobietami .


Odstaw tłuku ten telefon i za słownik się weź.jaki telefon ? mam IQ 130 , do pięt mi nie dorastasz , tam gdzie ty masz sufit u mnie zaczyna się podłoga , podłoga twoje środowisko naturalne , tłuku ? tłuk to cię zrobił ! Muszę cię rozczarować , piszę na laptopie ! , a wiesz co to laptop ? w wikipedi poszukaj .

No to włącz, baranie, autokorektę na tym swoim laptopie z wikipedii, bo swoje AjKju na AjKompie kompromitujesz :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.