Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bycie sołtysem to zaszczyt i ogromna odpowiedzialność
~~xyz niezalogowany
11 marca 2024r. o 21:29
~~Jaskraworuda Krokosmia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~pierdziołek napisał(a): W Czernej sołtysem zostaje się bez wyborów ,a ten ich sołtys to masakra .

W Czerniej to widać ze sołtys działa , ale Kierżno to ma gospodarza co nic nie zrobiła przez te lata . Tam mieszkańcy sami walczą o boisko dla dzieci , sami walczą o remont drogi dziwię się ze ona jeszcze jest sołtysem w mojej wsi mieszkańcy dawno by odwołali

Dupku od Relicha to Relich powinien zadbać o te sprawy a nie sołtys ,a co ten sołtys w Czernej takiego zrobił ,dziura jak Kierżno albo jeszcze większa .Pamiętam jak Grupa mieszkańców chciała reaktywować klub ,,Kwisa .. Kierżno to Relich nie dał im dotacji ,i sprawa padła .Boisko jest tylko Gmina o nim zapomniała i zarosło mchem i brzozami .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoczerwony Mak niezalogowany
11 marca 2024r. o 21:51
~~Jaskraworuda Krokosmia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~pierdziołek napisał(a): W Czernej sołtysem zostaje się bez wyborów ,a ten ich sołtys to masakra .

W Czerniej to widać ze sołtys działa , ale Kierżno to ma gospodarza co nic nie zrobiła przez te lata . Tam mieszkańcy sami walczą o boisko dla dzieci , sami walczą o remont drogi dziwię się ze ona jeszcze jest sołtysem w mojej wsi mieszkańcy dawno by odwołali

Dlatego Pani Sołtys z Kierżna wygra wybory na radną Gminy Nowogrodziec i będziesz mógł uzupełnić wakat na sołtysa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Krokosmia niezalogowany
11 marca 2024r. o 22:03
~~xyz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jaskraworuda Krokosmia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~pierdziołek napisał(a): W Czernej sołtysem zostaje się bez wyborów ,a ten ich sołtys to masakra .

W Czerniej to widać ze sołtys działa , ale Kierżno to ma gospodarza co nic nie zrobiła przez te lata . Tam mieszkańcy sami walczą o boisko dla dzieci , sami walczą o remont drogi dziwię się ze ona jeszcze jest sołtysem w mojej wsi mieszkańcy dawno by odwołali
Dupku od Relicha to Relich powinien zadbać o te sprawy a nie sołtys ,a co ten sołtys w Czernej takiego zrobił ,dziura jak Kierżno albo jeszcze większa .Pamiętam jak Grupa mieszkańców chciała reaktywować klub ,,Kwisa .. Kierżno to Relich nie dał im dotacji ,i sprawa padła .Boisko jest tylko Gmina o nim zapomniała i zarosło mchem i brzozami .

Ja nie od Relicha . Jak jej nie było to nie rosły brzozy o mchy . Ja tylko o tym jeśli mieszkańcy tej wsi sami walczą o wszystko to po co sołtys ? . Jeśli Relich ma wszystko robić sam to po co sołtysi i radni?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Krokosmia niezalogowany
11 marca 2024r. o 22:05
~~Żółtoczerwony Mak napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jaskraworuda Krokosmia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~pierdziołek napisał(a): W Czernej sołtysem zostaje się bez wyborów ,a ten ich sołtys to masakra .

W Czerniej to widać ze sołtys działa , ale Kierżno to ma gospodarza co nic nie zrobiła przez te lata . Tam mieszkańcy sami walczą o boisko dla dzieci , sami walczą o remont drogi dziwię się ze ona jeszcze jest sołtysem w mojej wsi mieszkańcy dawno by odwołali
Dlatego Pani Sołtys z Kierżna wygra wybory na radną Gminy Nowogrodziec i będziesz mógł uzupełnić wakat na sołtysa .

Ha ha jeśli wygra bo to marne szanse to co wiem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stasiek niezalogowany
12 marca 2024r. o 7:16
Sołtys (chory który leczy się psychyiatrycznie psychicznie znęca się nad starszymi ludźmi swoimi sąsiadami rąbie drzwi wejsciowe siekiera wzywa bezpodstawnie policję dzwoni dzwonkiem przez całą noc aby dokuczyć starszym sąsiadom) czy taki może sprawować funkcję społeczną i opiekować się dziećmi w przedszkolu pracując jako sprzątaczka oddziałowa mamy czekać aż stanie się tragedia? Dlaczego nie można zapobiec ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowy Oczar niezalogowany
12 marca 2024r. o 7:31
Gdzie jest taki sołtys
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxx niezalogowany
12 marca 2024r. o 9:43
~~Jaskraworuda Krokosmia napisał(a): ~~xyz napisał(a): Ktoś napisał: ~~Jaskraworuda Krokosmia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~pierdziołek napisał(a): W Czernej sołtysem zostaje się bez wyborów ,a ten ich sołtys to masakra .

W Czerniej to widać ze sołtys działa , ale Kierżno to ma gospodarza co nic nie zrobiła przez te lata . Tam mieszkańcy sami walczą o boisko dla dzieci , sami walczą o remont drogi dziwię się ze ona jeszcze jest sołtysem w mojej wsi mieszkańcy dawno by odwołali
Dupku od Relicha to Relich powinien zadbać o te sprawy a nie sołtys ,a co ten sołtys w Czernej takiego zrobił ,dziura jak Kierżno albo jeszcze większa .Pamiętam jak Grupa mieszkańców chciała reaktywować klub ,,Kwisa .. Kierżno to Relich nie dał im dotacji ,i sprawa padła .Boisko jest tylko Gmina o nim zapomniała i zarosło mchem i brzozami .
Ja nie od Relicha . Jak jej nie było to nie rosły brzozy o mchy . Ja tylko o tym jeśli mieszkańcy tej wsi sami walczą o wszystko to po co sołtys ? . Jeśli Relich ma wszystko robić sam to po co sołtysi i radni?

Przestań Okoń pier..dolić . To napisz co Relich zrobił dla Kierżna albo Nowej Wsi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglany Tulipanowiec niezalogowany
12 marca 2024r. o 10:23
~~Stasiek napisał(a): Sołtys (chory który leczy się psychyiatrycznie psychicznie znęca się nad starszymi ludźmi swoimi sąsiadami rąbie drzwi wejsciowe siekiera wzywa bezpodstawnie policję dzwoni dzwonkiem przez całą noc aby dokuczyć starszym sąsiadom) czy taki może sprawować funkcję społeczną i opiekować się dziećmi w przedszkolu pracując jako sprzątaczka oddziałowa mamy czekać aż stanie się tragedia? Dlaczego nie można zapobiec ???
czy masz na myśli prezeska PSL?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.