Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kto kandyduje do Rady Miejskiej w Nowogrodźcu? Sprawdź, na kogo można głosować!
~~Platynowa Języczka niezalogowany
14 marca 2024r. o 13:24
~~Julek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Przekrwiona Kalia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Mieszkanka napisał(a): Dlatego trzeba młodej krwi. Nie starych dziadków którzy tylko śpią na tej sesji. Pani Świder liczymy na Panią i Pani Kandydatów.

Boże broń naszą gminę od tej kandydatki i jej kandydatów .
Jeśli już jesteś od Relicha to pisz te komentarze żeby nie było tego ewidentnie widać...

A to dlaczego? Ja nie mam nic do ukrycia . Tobie jak się nie podoba to nie czytaj .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowa Języczka niezalogowany
14 marca 2024r. o 13:40
~~Mieszkanka ulicy napisał(a): Nie dziwi mnie że tak co niektórzy krytykują p. Świder i kandydatów od niej. Wstyd, że Wy od Relicha nie potraficie się przyznać do błędów, piszecie w Internecie bzdury, jesteście tacy ciemni że aż szkoda gadać. Tacy doświadczeni, sami specjaliści. Szkoda słów. Chodnika porządnego nie ma na mojej ulicy. Jak komuna zrobiła tak jest do tej pory.
i jeszcze macie czelność krytykować innych. Popatrzcie na siebie ! Miłego dzionka

To działa w obie strony , tylko przypominam ,że tamta strona święta nie jest . Te chodniki to już nie dobrze się robi wszystkim potrzebne . Jadę każdego dnia przez wieś Zebrzydowa nowy chodnik , ale nie spotkałem ani jednego człowieka na tym chodniki . A było tyle wrzasku jak jest potrzebny . Ludzie nie przesadzajcie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Muniek niezalogowany
14 marca 2024r. o 14:31
~~Realista napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Julek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Przekrwiona Kalia napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Mieszkanka napisał(a): Dlatego trzeba młodej krwi. Nie starych dziadków którzy tylko śpią na tej sesji. Pani Świder liczymy na Panią i Pani Kandydatów.

Boże broń naszą gminę od tej kandydatki i jej kandydatów .
Jeśli już jesteś od Relicha to pisz te komentarze żeby nie było tego ewidentnie widać...

Ja nie jestem ani od R ani od Ś ani od nikogo innego, ale tak potwierdzę: nigdy Ś i jej tępych zauszników - propagandzistów w czystej postaci.


Czyli jesteś od R na bank
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonozłoty Wrzos niezalogowany
14 marca 2024r. o 14:32
~~Platynowa Języczka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mieszkanka ulicy napisał(a): Nie dziwi mnie że tak co niektórzy krytykują p. Świder i kandydatów od niej. Wstyd, że Wy od Relicha nie potraficie się przyznać do błędów, piszecie w Internecie bzdury, jesteście tacy ciemni że aż szkoda gadać. Tacy doświadczeni, sami specjaliści. Szkoda słów. Chodnika porządnego nie ma na mojej ulicy. Jak komuna zrobiła tak jest do tej pory.
i jeszcze macie czelność krytykować innych. Popatrzcie na siebie ! Miłego dzionka

To działa w obie strony , tylko przypominam ,że tamta strona święta nie jest . Te chodniki to już nie dobrze się robi wszystkim potrzebne . Jadę każdego dnia przez wieś Zebrzydowa nowy chodnik , ale nie spotkałem ani jednego człowieka na tym chodniki . A było tyle wrzasku jak jest potrzebny . Ludzie nie przesadzajcie .



Jedz rano to zobaczysz ile dzieci idzie do szkoły w Nowej Wsi, a kolejne dzieci idą na PKP.. tak samo później i wracają tym chodnikiem do domu.. Jak masz coś głupiego pisać, to lepiej zamilcz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowożółta Fuksja niezalogowany
14 marca 2024r. o 14:51
~~Płowa Bazylia napisał(a): Krystian Góra też sobie żarty robi. Nie mam nic do Ciebie człowieku ale matura to trochę za mało. Twoi kandydaci do rady to też programu nie mają, mają predyspozycje podobno jak Pani Filistyńska, tylko że jakoś nic do tej pory nie robiła dla swojej społeczności. Pani Kwiatkowska to była za likwidacją szkoły w Wykrotach a teraz wielka radna. Pan Jagielski, sorry ale nawet nie mieszkasz w Nowogrodźcu, jesteś z Czernej to kogo będziesz reprezentował Czerną w N-cu?

Pani Filistyńska to raczej jest związana z Wykrotami a nie z Godzieszowem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowa Języczka niezalogowany
14 marca 2024r. o 15:09
~~Czerwonozłoty Wrzos napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Platynowa Języczka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Mieszkanka ulicy napisał(a): Nie dziwi mnie że tak co niektórzy krytykują p. Świder i kandydatów od niej. Wstyd, że Wy od Relicha nie potraficie się przyznać do błędów, piszecie w Internecie bzdury, jesteście tacy ciemni że aż szkoda gadać. Tacy doświadczeni, sami specjaliści. Szkoda słów. Chodnika porządnego nie ma na mojej ulicy. Jak komuna zrobiła tak jest do tej pory.
i jeszcze macie czelność krytykować innych. Popatrzcie na siebie ! Miłego dzionka

To działa w obie strony , tylko przypominam ,że tamta strona święta nie jest . Te chodniki to już nie dobrze się robi wszystkim potrzebne . Jadę każdego dnia przez wieś Zebrzydowa nowy chodnik , ale nie spotkałem ani jednego człowieka na tym chodniki . A było tyle wrzasku jak jest potrzebny . Ludzie nie przesadzajcie .


Jedz rano to zobaczysz ile dzieci idzie do szkoły w Nowej Wsi, a kolejne dzieci idą na PKP.. tak samo później i wracają tym chodnikiem do domu.. Jak masz coś głupiego pisać, to lepiej zamilcz

Nie pitol autobus wozi dzieci do szkoły , od torów owszem idą dzieci do szkoły . A do PKP jest droga na skróty asfaltowa ludzie chodzą tą drogą , przy torach . To nie pisz bzdur .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
14 marca 2024r. o 17:42
~~xyz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Platynowa Języczka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Mieszkanka ulicy napisał(a): Nie dziwi mnie że tak co niektórzy krytykują p. Świder i kandydatów od niej. Wstyd, że Wy od Relicha nie potraficie się przyznać do błędów, piszecie w Internecie bzdury, jesteście tacy ciemni że aż szkoda gadać. Tacy doświadczeni, sami specjaliści. Szkoda słów. Chodnika porządnego nie ma na mojej ulicy. Jak komuna zrobiła tak jest do tej pory.
i jeszcze macie czelność krytykować innych. Popatrzcie na siebie ! Miłego dzionka

To działa w obie strony , tylko przypominam ,że tamta strona święta nie jest . Te chodniki to już nie dobrze się robi wszystkim potrzebne . Jadę każdego dnia przez wieś Zebrzydowa nowy chodnik , ale nie spotkałem ani jednego człowieka na tym chodniki . A było tyle wrzasku jak jest potrzebny . Ludzie nie przesadzajcie .
Czy ty jesteś pier ////dolnięty przecież ten chodnik nie jest jeszcze skończony bo brakuje na nim wierzchniej warstwy asfaltowej ,na razie jest tylko grys ,więc zamilcz zanim znowu coś bąkniesz !

Po drugie tam jest wysoka skarpa więc żeby chodnik został odebrany muszą być zamontowane barierki bo jeśli ktoś by spadł z tej skarpy to mógł by nie przeżyć upadku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowoniebieska Brodia niezalogowany
16 marca 2024r. o 22:48
Trzeba iść na wybory i tyle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.